aktivity-pre-deti

zoradiť podľa:

Jar je pre mnohé deti najkrajším obdobím v roku, keď sa príroda prebúdza a je čoraz teplejšie. Aj jarná výzdoba na domoch nám pripomína, že zima sa končí a každá vydarená dekorácia ukazuje, ako sa ľudia...

Jar je pre mnohé deti najkrajším obdobím v roku, keď sa príroda prebúdza a je čoraz teplejšie. Aj jarná výzdoba na domoch nám pripomína, že zima sa končí a každá vydarená dekorácia ukazuje, ako sa ľudia na jar tešia. Milé deti, využite svoj voľný čas kreatívne. Rexíkove jarné vystrihovačky vás inšpirujú v tom, ako vytvoriť skvelú jarnú výzdobu.

Jarné vystrihovačky z papiera naozaj nie sú náročné a výsledok stojí za to. Za pomoci nožničiek a farebných papierov vznikne pod vašimi rúčkami nádherná jarná výzdoba. Vystrihnite a vyrobte si jarné kvety ako narcisy a tulipány, alebo papierové ozdoby na zavesenie. To sú, napríklad, jarné vystrihovačky ako reťaze, girlandy z kvietkov alebo z ovocia a zeleniny. Tie vám krásne vyzdobia domček či byt a navodia príjemnú jarnú atmosféru. Jarné vystrihovačky pre deti tak potešia aj rodičov a návštevu u vás doma.

Rexíkove tvorivé aktivity pre deti neustále pribúdajú, preto môžete pravidelne získať nové nápady na kreatívne tvorenie. Sviatkami jari je určite aj Veľká noc a s Rexíkom si veľmi jednoducho môžete vyrobiť aj pekné veľkonočné ozdoby. Nič nie je jednoduchšie než jarné vystrihovačky z papiera. Pusťte sa do toho. Tvoríme s deťmi!

Kuriatka zo starých CD

Krásne jarné tvorenie zo starých CD. Urobte si rodinku kuriatok.

0 komentarov
Kohút z lepenkového valčeka

Jednoduché tvorenie, ktoré môže dopadnúť krásne. Použite vystrihnuté obkreslené…

0 komentarov
Urobte si servítkové motýliky

Výroba efektných ozdobných motýlikov, a potrebujete len obyčajné papierové…

0 komentarov
Kvetinový vejár

Krásna dekorácia z kvetinového vejára a tvorenie pre deti.

1 komentár
Jarná dekorácia

Jar už je v plnom prúde, ale občas nám náladu pokazí dážď. Poďte s Rexíkom…

4 komentáre
Mačička z rolky z toaletného…

Tip na tvorenie z roliek z toaletného papiera. Výroba mačičky.

4 komentáre
Domáce lampióny

Výroba vlastného lampiónu, ktorý nemá nik iný! Príma nápad na tvorenie pre deti.

5 komentárov
Ozdoby na ceruzky z gaštanov

Skvelé jesenné tvorenie pre deti a ozdoby na ceruzky z gaštanov.

1 komentár