aktivity-pre-deti

zoradiť podľa:

Vystrihovačky z papiera sú veľmi obľúbenou aktivitou pre deti a rýchlo odoženú nudu. Doma predsa vždy nájdete nejaký ten kúsok obyčajného či farebného papiera a Rexíkove tvorivé nápady pre deti vám dodajú...

Vystrihovačky z papiera sú veľmi obľúbenou aktivitou pre deti a rýchlo odoženú nudu. Doma predsa vždy nájdete nejaký ten kúsok obyčajného či farebného papiera a Rexíkove tvorivé nápady pre deti vám dodajú tú správnu inšpiráciu. Tak poďte na to, najrôznejšie vystrihovačky z papiera už na vás čakajú.

Nie je nič jednoduchšie, než vziať do ruky nožničky a vystrihnúť si z papiera pekné dekorácie, kvety či zvieratká. Vystrihovanie z papiera niekedy ešte dopĺňa tvorenie, kedy si nastrihané časti zlepíte a pomaľujete. Nemusíte teda navštevovať žiadne tvorivé dielne pre deti. Pekné dielka si vytvoríte aj doma. Vystrihovačky z papiera sú aktuálne v každom počasí a ročnom období. Jarné vystrihovačky využijete na jar, keď si chcete vyrobiť pekné jarné dekorácie, ako sú napríklad kvety, ovocie, zeleninka či lienky. Zimné vystrihovačky z papiera zas u vás doma vykúzlia pravú zimnú atmosféru a naladia vás na Vianoce. Výsledok sa určite bude páčiť nielen rodičom, ale aj kamarátom, ktorí vás prídu navštíviť. Ktoré vystrihovačky z papiera ste už vyskúšali a ktoré vás najviac bavili? Dajte Rexíkovi vedieť, určite sa veľmi poteší.

Levy z roliek od toaleťáku

Jednoduché tvorenie a výrova levov z roliek od toaletného papiera.

0 komentarov
Slimák v ulite

Super tip na tvorenie pre deti a výroba slimáka, ktorý sa ukryje v ulite.

3 komentáre
Zelený dinosaurus

Super vystrihovačky z papiera a výroba milého zeleného dinosauríka.

3 komentáre
Psík so srdiečkom

Vystrihovačky z papiera vás dnes naučia, ako si vyrobiť milého psíka so srdiečkom.

12 komentárov
Narodeninové prianie

Vyrobte a darujte niekomu úžasné narodeninové prianie z papiera!

3 komentáre
Papierový štvorlístok

Vystrihnite si z papiera pekný zelený štvorlístok pre šťastie.

5 komentárov
Opica s banánom

Ďalšie zábavné vystrihovačky za papiera - tento raz nezbedná opička s banánom.

3 komentáre
Moderný geometrický obraz

Kreatívne vystrihovačky z papiera a tvorba moderného obrazu.

2 komentáre