aktivity-pre-deti

zoradiť podľa:

Vystrihovačky z papiera sú veľmi obľúbenou aktivitou pre deti a rýchlo odoženú nudu. Doma predsa vždy nájdete nejaký ten kúsok obyčajného či farebného papiera a Rexíkove tvorivé nápady pre deti vám dodajú...

Vystrihovačky z papiera sú veľmi obľúbenou aktivitou pre deti a rýchlo odoženú nudu. Doma predsa vždy nájdete nejaký ten kúsok obyčajného či farebného papiera a Rexíkove tvorivé nápady pre deti vám dodajú tú správnu inšpiráciu. Tak poďte na to, najrôznejšie vystrihovačky z papiera už na vás čakajú.

Nie je nič jednoduchšie, než vziať do ruky nožničky a vystrihnúť si z papiera pekné dekorácie, kvety či zvieratká. Vystrihovanie z papiera niekedy ešte dopĺňa tvorenie, kedy si nastrihané časti zlepíte a pomaľujete. Nemusíte teda navštevovať žiadne tvorivé dielne pre deti. Pekné dielka si vytvoríte aj doma. Vystrihovačky z papiera sú aktuálne v každom počasí a ročnom období. Jarné vystrihovačky využijete na jar, keď si chcete vyrobiť pekné jarné dekorácie, ako sú napríklad kvety, ovocie, zeleninka či lienky. Zimné vystrihovačky z papiera zas u vás doma vykúzlia pravú zimnú atmosféru a naladia vás na Vianoce. Výsledok sa určite bude páčiť nielen rodičom, ale aj kamarátom, ktorí vás prídu navštíviť. Ktoré vystrihovačky z papiera ste už vyskúšali a ktoré vás najviac bavili? Dajte Rexíkovi vedieť, určite sa veľmi poteší.

Jednoduchá skladačka puzzle

Jednoduchá skladačka pre všetky deti, ktoré sa náhodou nudia. Rozstrihaná…

0 komentarov
Hrozný papierový žralok

Krásne tvorenie a žralok, ktorý bude strašný alebo krásny. :-D

1 komentár
Bábika - anjelik

Veľmi pekné tvorenie z papiera, pokročilé tvorenie pre šikovné ruky.

0 komentarov
Papierové ruže

Vyrobte si kytičku z krásnych papierových ruží. Vlastnoručne!

0 komentarov
Veselé bobríky

Papierové tvorenie pre všetky deti. Aktivita je vhodná aj pre najmenšie deti.

0 komentarov
Lietajúci tanier

Vyrobte si lietajúci tanier aj s malým mimozemšťanom! Skvelé tvorivé dielne pre…

1 komentár
Srdiečkový pozdrav na Deň matiek

Krásne pohľadnice so srdiečkami na slávnostné príležitosti. Vytvorte si podľa…

3 komentáre
Kytička narcisov

Urobte si krásne papierové kvietky - do kytičky pre mamičku.

0 komentarov