Rexik forum

Pridaj príspevok

Anyx (31. 5. 2016 22:18)

Reaguj
@Paulinka80 nehovor na ne. Ony počúvajú len svoju Anču. A kohokoľvek, kto ich povzbuduje v chudnutí, čiže proobezov nie.

HowlingWolf girl (2. 6. 2016 15:22)

Reaguj
@Paulinka80
Môžeš sa snažiť koľko chceš, nedohovoríš im. Anorexia je psychická porucha a to nevyliečiš, ani keby si bola psychológ

_imriiichch_ girl (28. 6. 2016 14:22)

Reaguj
Anorexia je porucha, proste to je keď ty sa vidíš ako chudý, ale si stále myslíš, že si tučný. :'D Mám to odskúšané, a plz, nezačínajte s tým ako ja, lebo mám 50 kg a furt si myslím, že je to veľa a hej, je. xDDD Meriam 158 cm a teraz...proste, rada by som to stopla, ono je to komplikované, pretože vy mi môžete vysvetľovať, že som chudá, ale ono sa to proste od druhých nedá pochopiť, chápeme sa? : / Vlastne, spúšťačom sú väčšinou tie pro-ana stránky a posmešky, že si tlstý, alebo vlastná hlava. U mňa to začalo vlastnou hlavou a potom až stránkami, takže, ponaučenie: nebuďte stupidný ako Imrichchchchchchchch. :'DDDD

HowlingWolf girl (28. 6. 2016 17:04)

Reaguj
@_imriiichch_
Posmešky? Keď sa mne niekto smeje (na čonkoľvek) proste ho zjem. ^^

Dovahkiin girl (28. 6. 2016 20:12)

Reaguj
@HowlingWolf obez sis ^^

vilu11 girl (7. 7. 2016 14:46)

Reaguj
@HowlingWolf ja mu vytrhám vlasy... keď je plešatý urobím si z neho terč na lukostreľbu.

Nunana girl (19. 12. 2017 16:49)

Reaguj
mam ana kamaratku. snazi sa deti odratit od anorexie. kazdy den sa zobudza s pocitom ze sa chce zabit. ten pocit sa ani neda opisat. zije s pocitom ze sa nedozije 18 rokov. ze nebude mat frajera. deti. ani muza.

KerKun girl (5. 3. 2018 17:51)

Reaguj
@Nunana keby sa tak neciti 50% dnesnych teenagerov tak je zaujimava a zaujima ma to ale nie som impressed takto ich nezachranis

Diiana girl (6. 3. 2018 17:39)

Reaguj
@Paulinka80 bvjbhrgvzdv g rbvh vbr  vhfghrnvbrzbvrhbh rbhcbdebchbhbcdhufdhcwuv hwegcvhuevdgcvdvvu
uhghvtgvg b ccgcgf
     uvhvgvgcvgvgvgcgfcfxxdvc ffcdcrdrxedgfrfghffuktzj jutewtzuk zjhzjzzjz
tjkjhhbhgnzijuzáihhzi
ruituhizujuzhuujzjzzj
tuhuthuthh
tjhutujhnkhntihnthjnthun
ihjtihjtjhtjtn

Diiana girl (6. 3. 2018 17:39)

Reaguj
@Diiana ,j,k

bangtanlover girl (7. 3. 2018 15:38)

Reaguj