Rexik forum

Pridaj príspevok

Romiomi girl (17. 3. 2017 21:17)

Reaguj
posnažím ;) :)

Nunana girl (10. 5. 2017 17:51)

Reaguj
uplne ze wow.Sedím v kresle a vivaľujem oči :!:píš dalej :!: :!: :gulp: :gulp:

Romiomi girl (14. 5. 2017 18:23)

Reaguj
Diki♥♥♥

LunaRisse girl (16. 5. 2017 19:23)

Reaguj
Musím povedať, že na tvoje začiatky je to veľmi dobrý príbeh. Občas trochu neprehľadné, a nie zrovna originálne ale je to celkom dobre napísané. Pravopisné chyby tam ani moc nie sú, čo je dobré. Myslím, že si to aj neskôr prečítam. =)

Romiomi girl (23. 5. 2017 18:21)

Reaguj
Diki :-)

Romiomi girl (12. 6. 2017 11:16)

Reaguj
Pokračovanie 9.dielu

Počula som,ako v zámke zaštrkotal klúč.To bola mama.A nedošla sama.Priška s nejakým...dievčaťom.Vede la som,že mama chcela,aby som sa skamarátila s nejakým dievčaťom,takže si myslím,že priviedla dcéru maminej kolegine.Mama jej povedala,nech čaká na chodbe,a mňa viedla do mojej izby.,,Kto to je?"opýtala som sa mami.,,Emi"začala mama.,,Vždy ti vravím,aby si si našla nejakú kamarátku.A teraz...Síce to nieje kamarátka...Je to tvoja nevlastná sestrička.S tvojím otcom sme si ju adpotovali.Volá sa Janka a má 8 rokov.Tvoja mladšia sestra".Mama na to išla veľmi rýchlo.Veď dostať adpotovanú sestru,to nieje len tak hocičo.Takto som rozmýšlala asi 5 minút.Ani som si nevšimla,ako mama odišla z izby.Musela som si to ešte raz celé prejsť.Čiže...Volá sa Janka,je adoptovaná,má 8 rokov,mladšia odo mňa a...a je to moja mladšia sestra.Neviem,či tu mám vyskakovať na mesiac alebo...byť naštvaná.Ja som predsa nechcela sestru!

DnesneDetiSuBlazni girl (13. 6. 2017 08:48)

Reaguj
@Romiomi

Fajn, toto už hraničí s absurdnosťou.
Adoptovali si ju? Kedy? Teraz sú už Emini rodičia rozvedení, podľa príbehu osem rokov. Janka má osem rokov. Kto by si adoptoval nanajvýš niekoľkomesačné​ dieťa, ak vedel, že sa ide rozvádzať? Čo pravdepodobne vedeli, nikto sa nerozvádza zo dňa na deň. Alebo si ju adoptovali po tom, ako sa rozviedli? To je ešte väčšia blbosť.

Ale odhliadnuc od poslednej časti, celkom dobré, pokračuj.

Romiomi girl (13. 6. 2017 09:27)

Reaguj
No....

Romiomi girl (13. 6. 2017 09:28)

Reaguj
Jejda,ja som blbá.Napísala som,že sa rozviedli,ale potom tam otec bol