Rexik forum

Pridaj príspevok

Romiomi girl (17. 3. 2017 21:17)

Reaguj
posnažím ;) :)

Nunana girl (10. 5. 2017 17:51)

Reaguj
uplne ze wow.Sedím v kresle a vivaľujem oči :!:píš dalej :!: :!: :gulp: :gulp:

Romiomi girl (14. 5. 2017 18:23)

Reaguj
Diki♥♥♥

LunaRisse girl (16. 5. 2017 19:23)

Reaguj
Musím povedať, že na tvoje začiatky je to veľmi dobrý príbeh. Občas trochu neprehľadné, a nie zrovna originálne ale je to celkom dobre napísané. Pravopisné chyby tam ani moc nie sú, čo je dobré. Myslím, že si to aj neskôr prečítam. =)

Romiomi girl (23. 5. 2017 18:21)

Reaguj
Diki :-)

Romiomi girl (12. 6. 2017 11:16)

Reaguj
Pokračovanie 9.dielu

Počula som,ako v zámke zaštrkotal klúč.To bola mama.A nedošla sama.Priška s nejakým...dievčaťom.Vede la som,že mama chcela,aby som sa skamarátila s nejakým dievčaťom,takže si myslím,že priviedla dcéru maminej kolegine.Mama jej povedala,nech čaká na chodbe,a mňa viedla do mojej izby.,,Kto to je?"opýtala som sa mami.,,Emi"začala mama.,,Vždy ti vravím,aby si si našla nejakú kamarátku.A teraz...Síce to nieje kamarátka...Je to tvoja nevlastná sestrička.S tvojím otcom sme si ju adpotovali.Volá sa Janka a má 8 rokov.Tvoja mladšia sestra".Mama na to išla veľmi rýchlo.Veď dostať adpotovanú sestru,to nieje len tak hocičo.Takto som rozmýšlala asi 5 minút.Ani som si nevšimla,ako mama odišla z izby.Musela som si to ešte raz celé prejsť.Čiže...Volá sa Janka,je adoptovaná,má 8 rokov,mladšia odo mňa a...a je to moja mladšia sestra.Neviem,či tu mám vyskakovať na mesiac alebo...byť naštvaná.Ja som predsa nechcela sestru!

DnesneDetiSuBlazni girl (13. 6. 2017 08:48)

Reaguj
@Romiomi

Fajn, toto už hraničí s absurdnosťou.
Adoptovali si ju? Kedy? Teraz sú už Emini rodičia rozvedení, podľa príbehu osem rokov. Janka má osem rokov. Kto by si adoptoval nanajvýš niekoľkomesačné​ dieťa, ak vedel, že sa ide rozvádzať? Čo pravdepodobne vedeli, nikto sa nerozvádza zo dňa na deň. Alebo si ju adoptovali po tom, ako sa rozviedli? To je ešte väčšia blbosť.

Ale odhliadnuc od poslednej časti, celkom dobré, pokračuj.

Romiomi girl (13. 6. 2017 09:27)

Reaguj
No....

Romiomi girl (13. 6. 2017 09:28)

Reaguj
Jejda,ja som blbá.Napísala som,že sa rozviedli,ale potom tam otec bol

Romiomi girl (25. 6. 2017 12:40)

Reaguj
Vysvetlenie:

Viem že je to trápne to s tým otcom,tak dám vysvetlenie.Mama si našla nového xD

Romiomi girl (25. 6. 2017 12:48)

Reaguj
10.diel

Len tak som sedela na posteli a hľadela so prázdna.Neskôr som sa išla pozrieť na Janu.Mala dlhé čierne vlasy,
chudá a mala na sebe kraťase a tielko.Bola celkom pekná.Pozrela som si nejaké papiere a tam bolo všetko o nej.
Že sa o ňu rodičia nestarali,má meter 32 a váži 23 kg.Keď som ju pozdravila,len sa na mňa bojazlivo zapozerala.Pripadala som si trápne.Otočila som sa a išla som do izby.Zavrela som za sebou dvere a išla som napísať Mii,keď sa v tom otvorili dvere.Prudko som sa posadila.V dverách stála Janka a noečo držala v ruke.Išla ku mne a podala mi nejaký cukrík.Najprv som ničomu nechápala a pozrela som sa na Janku.Tá sa na mňa usmila.,,Ahoj",pozrdravila Janka.Síce už na to bolo neskoro,ale nevadí.,,Ahoj",tiež som ju pozdravila s úsmevom.

hipi123 girl (12. 7. 2017 13:43)

Reaguj
Pokračovanie bude?? Celkom ms to zaujalo len tak dalej

Romiomi girl (16. 7. 2017 10:27)

Reaguj
Bude

Romiomi girl (Včera 18:04)

Reaguj
11.diel

Pripadala mi byť celkom milá.Janka išla pomáhať mame variť večeru a ja som išla teda napísať Mii,že mám sestru.Odpísala mi až večer nejak o ôsmej.Rozplývala sa,že aká je zlatučká a tak.Neskôr ma napadlo,kde bude Janka vlastne spať.Išla som sa spýtať mami.Sedela vonku na terase a čítala si knihu.,,Mami?A kde bude Janka spať?".Mama odložila knihu a pozrela sa na mňa.,,No...pár nocí bude spať v pracovni na tej rozťahovacej posteli.A potom...Ti prerobíme izbu.Budeš ju mať spolu s Jankou.Spolu si vyberiete nábytok a budete spať na poschodovej posteli".Nemôžem povedať,že by som bola nejak extra šťastná,ale prikývla som.Išla som na počítač a spolu s Jankou sme vyberali nábytok.Potom mi došlo,čo na Janke neznášam.Miluje rúžovú.Ja ju nenávidím.Keď som si pozrela jej návrh,takmer som sa povracala.Bolo tam všetko rúžové.Doslova.Rúžové steny,postele koberec a proste všetko.,,V žiadnom prípade!"zakričala som,až Janka nadskočila.