Rexik forum

Pridaj príspevok

Timi132 girl (31. 10. 2017 09:05)

Reaguj
@Nase_Vyrobky  jžš som napísala z druhého profilu xDSnád neva aa sorry za spam

pinkieshy girl (31. 10. 2017 09:23)

Reaguj
@SuperLucy Eeeej! Jaké fajné Lucka. Sa nezdáš s týmto písaním. xD Je to naozaj mega dobré! Píšeš jak 20-ročná. Tvoje príbehy majú cit. Sú tak trochu lyrické. Naozaj krásne tvorby. :)

SuperLucy girl (31. 10. 2017 10:29)

Reaguj
@Nikooolka
ďakujem ♥
Pokračká to mať nebude, budú tu vždy len nejaké krátke sprostosti xD Ale ak chceš, mohla b som zzačať písať do fórečka samostatne aj nejaký na dlhšie xD

SuperLucy girl (31. 10. 2017 10:31)

Reaguj
@pinkieshy
Haha ha haha XD Dobrý vtip :lol:
Ale ne xD ďakujem ♥ Ale k 20ročným mám ešte ďaleko xD
Hej hej, mne veľmi príbehy typu: Ahoj mami! povedala som. Ahoj Lucka! zakričala mama z kuchyne. - nikdy nešli a nebavili ma, takže zatiaľ pri tomto štýle zostanem  :-P

SuperLucy girl (2. 11. 2017 21:19)

Reaguj
Poznáte to? Keď vstanete, sú prázdniny, a vy nemáte nič na práci, najradšej bz ste ležali v posteli celý deň... A to aj urobíte, ale po piatich minútach vás to začne nudiť, a tak sa rozhodnete vstať. Čo urobíte prvé? Najete sa? Alebo sa najskôr oblečiete? Či si najskôr vyčistíte zuby? To je vlastne úplne jedno.
Ak vykonáte všetky svoje ranné potreby, príde dilema. čo teraz? Pôjdete s niekým von,prečítate si knihu, alebo zapnete počítač a pôjdete na facebook? Instagram? heh?
Ak už ste sa rozhodli, určite sa nenudíte. Dúfam, keďže ak áno, nájdite si aktivitu inú.
Vždy je niečo na práci.
Ak ak sa už nudíte, ale veľmi nudíte, a nemáte nič na práci, ale pozor, aby ste sa nezľakli..
Robte si domáce úlohy.
Čas to zabije, a nemusíte si to robiť na poslednú chvíľu. Dobré, že?

SuperLucy girl (2. 11. 2017 21:20)

Reaguj
Už máte hotové domáce? OK, nájdite si na nete nejaké zaujímavé pokusy, zabaví to na dlhý čas.
Potom môžete ísť na to. Nájdite si nejaký zaujímavý film, alebo rozprávku, a pozrite si ju. Ale nie ak už ste čumeli do PC alebo telky.
Potom príde večer, a vy môžete spať odkedy-dokedy chcete. Veď nemusíte robiť domáce.
Potom sa zamyslite, kedy ste sa naposledy sprchovali? Sprchujete sa každý deň, alebo ste v ruchu týždňa proste nemali čas, a postačil len dezodorant?
Osprchujte sa! A keď ste sa sprchovali, urobte si kúpeľ. Bublinkový, alebo si hoďte do vody bombu do kúpeľa.

SuperLucy girl (2. 11. 2017 21:20)

Reaguj
Ja tieto vecičky neobľubujem, smrdí mi to. Takže bublinky!
Radi sa bojíte? Pozrite si horor!
Na internete ich nájdete  mnoho, alebo si ich stiahnite cez uložto.
Ja väčšinou v noci chytím kreatívneho ducha, takže si kreslím.
Ale keď ste unavený, nenamáhajte svoje oči a chodte spať. Odporúčam aspoň hodinku pred spaním vypnúť mobil a počítač, bude sa vám ľahšie zaspávať. Povedala by som vám aj prečo, ale nechcem sa rozpisovať .
či idete spať o deviatej, či o piatej, je to na vás. Ale počítajte s tým, že by ste ako dospievajúci mali spať aspoň 8 hodín- a to je fakt minimum. Naozaj, máme spať až 10 hodín, no ja spím tiež len osem, a to tiež nestíham vždy.. ale sú prázdniny/víkend, takže časom omedzený nieste.

Pomohlo? Alebo radšej budete čumieť celý deň do mobilu?
 Ako zabíjate nudu vy? Ja väčšinou kreslím, alebo len ležím a počúvam hudbu. Alebo si čítam nejakú knihu.
Viem, majú to byť stories ale, toto ma proste napadlo napísať, tak to tu máte.
Bude zo mňa dobrá poradkyňa? :lol:

SuperLucy girl (2. 11. 2017 21:21)

Reaguj
Prepáčte za to, že je to vo viacerých príspevkoch, ale rexo mi proste nedovolí dať to do jednoho.

pinkieshy girl (3. 11. 2017 16:55)

Reaguj
@SuperLucy Môžeš o takýchto veciach písať normálne časopis! ,,Luckine rady do života" Jéééé. :lol: Jak zabíjam nudu? No ja to nerobím takým drastickým spôsobom ako poniektorý. Nezoberiem nôž a celkom ju bez duše zabijem. Ja väčšinou počúvam hudbu alebo točím filmy. Nie akože také veľké trháky ale väčšinou vlogy keď sa dá, a keď sa nedá tak si kreslím. (Teraz si zas nemyslite že má youtube channel. To sú moje súkromné veci!) xD

SuperLucy girl (6. 11. 2017 15:08)

Reaguj
@pinkieshy tiež si len tak niekedy natáčam, aj s kamoškou :lol: Proste je to sranda ale zase sa nechcem strápňovať na nete :p

SuperLucy girl (24. 1. 2018 20:57)

Reaguj
             Komplikácie

Je to zložité. Občas neverím, čo sa to so mnou deje. Chcem byť von, s kamarátkami ale nedokážem to. Nedokážem sa nikoho spýtať či ide von. Nebojím sa  opýtať sa, ale bojím sa odpovede. Miesto toho sedím doma a revem v posteli zamknutá v izbe. Hlavne teraz, keď sa blíži polročné a ja mám tri trojky. Matke som povedala, že budem mať  len jednu, aj keď dobre viem, že nie. Ale proste to nejde! Nedokážem si predstaviť, že jej to ukážem. V tejto chvíli sa jej nedokážem zveriť s ničím. Je to priam otrasné, aj b som chcela, no poznám ju. Domáce väzenie kým nedostanem 1 z matiky, ktorú vôbec nechápem a nejde mi.  Asi upadám do depk alebo neviem.
Celý život sa mi hrúti pred očami. Ale nikto to nevidí. Každý vidí len smutné, škaredé dievča v neupratanej izbe  a ešte aj so zlými známkami v žiackej, ktorú si väčšinou zabúda z toho stresu doma.
          A tak to je.

pinkieshy girl (25. 1. 2018 14:02)

Reaguj
@SuperLucy Lucka puberta čoskoro prejde neboj sa...

SuperLucy girl (26. 1. 2018 13:49)

Reaguj
@pinkieshy
To nie je o mne :lol:
Ale tak ak dobre viem mne ani nezačala, čož sa aj ja čudujem xd Len som mala takú čudnú náladu.