Rexik forum

Pridaj príspevok

Romiomi girl (7. 10. 2017 15:57)

Reaguj
Ahojte,vytvorila som túto tému,aby ste mi nejako pomohli.Mám 10 rokov,meriam 140 cm a len 25 kg.Nejem nejako extra vela,ale snažím sa čo najviac.A aj tak,keď som bola na týždeň preč a na obed som vždy všetko zjedla a došla som domov,nič sa nestalo.Tak sa vás chcem spýtať,či by ste nevedeli nejak pomôcť.
P.S.Nedávajte pls len že treba viac jesť,snažím sa čo najviac jesť =(

MyNameisJeff (8. 10. 2017 21:45)

Reaguj
To bude asi tým, že keď spapáš aj všetko na obed tak to nepríde hneď keď prídeš domov. Skús popytať od paní kuchárky Dupľu : D

LadyCools girl (9. 10. 2017 20:06)

Reaguj
Jedz rýchlo a nezdravo =D Najlepšie bude ak si kúpiš kofolu, chipsy, čokoládu a do piatich minút to zješ =)

Unicorn14 girl (10. 10. 2017 15:53)

Reaguj
@Romiomi podla mna to mas take iste ako moja spoluziacka ona meria okolo 155cm a vazi 32kg ale ona to ma z toho ze jej zaludok rychlo spaluje tuky asi aj tebe a aj jej mama to ma tak takze moze byt ze aj tebe zaludok spaluje rychlo tuky

Romiomi girl (11. 10. 2017 13:05)

Reaguj
Hnusne nám varia to sa nedá jest xD Ale aj tak diky za rady ♥

Unicorn14 girl (12. 10. 2017 12:51)

Reaguj
Nz aj nam v skole tak varia preto uz nechodim na obedy :lol:

Romiomi girl (V piatok 17:30)

Reaguj
Ale zas moc blbosti jest nechcem =/Lebo teraz ma časti veľmi bolieva brucho a je mi zle(na vracanie)

Jessi9 (V sobotu 17:17)

Reaguj
Máš rada koláče?Ak hej,tak si daj niaky poriadne veľký a zjedz ho celý alebo nešportuj. :-) :-) :-) :-)

Aktivitka girl (V pondelok 18:07)

Reaguj
Hej no, ja mám 12 a mám 35 kg. Spolužiačky majú minimálne o 10 kg viac. Snažia sa schudnúť a nedarí sa im. Ja celé dni žerem nezdravo a aj tak som chudá ako lata. XP XD

lukaskomali boy (V stredu 06:39)

Reaguj
ja ani vela nejem a skoro vôbec nesportujem.