Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Shen Long
Shen Long

Rýchla reakcia a reflex. Zábavná hra pre deti.

1 komentár
Doggy Salon
Doggy Salon

Strihajte, fúkajte, češte..

0 komentarov
Combo Match
Combo Match

Hľadajte rovnaké dvojice.

0 komentarov
Water Snake
Water Snake

Nájdite ihlu v kope sena. Teda zlaté a červené jabĺčka. Zábavná online hra pre…

1 komentár
Virtual Pet Kitty
Virtual Pet Kitty

Kitty je veľmi zlatučká mačička. Zahrajte si spolu s ňou našu online hru.

0 komentarov
Simpsons Ball of death
Simpsons Ball of death

Skvelá online hra a Homer Simpson v Guli smrti.

26 komentárov
Jump Frog Jump
Jump Frog Jump

Online zábavná hra pre deti.

3 komentáre
Science Class Potion
Science Class Potion

V školskom laboratóriu. Hra pre malé aj väčšie deti :)

4 komentáre