Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Mickey Love
Mickey Love

Mickey a Minnie v hlavnej úlohe:)

88 komentárov
Monster Run
Monster Run

Utekajte s príšerkou ako o život. Online hry pre deti plné akcie.

2 komentáre
Chocolate Strawberry Cake
Chocolate Strawberry Cake

Čokoládovo-jahodová torta!

158 komentárov
Minion On Rocket
Minion On Rocket

Úžasné online hry pre deti s Mimoňmi - lietajte vo vesmíre a zbierajte drahokamy!

4 komentáre
Monster Truck Sprint
Monster Truck Sprint

Úžasné jazdenie na super veľkých autách - aj to sú chlapčenské hry online!

2 komentáre
Donald the Dino
Donald the Dino

Hra s malým dinosaurom.

509 komentárov
Elsa And Anna Spring Dress Up
Elsa And Anna Spring Dress Up

Online obliekačky pre dievčatá - Elsa a Anna a ich nové jarné kúsky v šatníku.

11 komentárov