Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Snail Care
Snail Care

Zahrajte si super zvieracie hry online a postarajte sa o slimáčika!

0 komentarov
Phineas And Ferb Dress Up
Phineas And Ferb Dress Up

Poznáte túto super dvojku?

268 komentárov
Icestar Firestar Go Home
Icestar Firestar Go Home

Skvelé dobrodružstvo a zbieranie drahokamov vo dvojici. Super hry online!

6 komentárov
Monster Slumber Party Funny Faces
Monster Slumber Party Funny Faces

Pyžamová párty s dievčatami z Monster High. Hry na obliekanie a maľovanie.

6 komentárov
Coconuts Safari
Coconuts Safari

Safariiiiiiiiiii!!!!:)

203 komentárov
Angry Birds Balance Ball
Angry Birds Balance Ball

Sú tu Angry Birds a s nimi skvelé logické hry pre deti.

2 komentáre
Sunny Side Pets
Sunny Side Pets

Starajte sa o zvieratká.

151 komentárov