Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Belles party
Belles party

Krásná online hra s princeznou Kráskou.

27 komentárov
Moto  x3m 2
Moto x3m 2

Super online hra pro kluky a jízda na motorce ve sněhu.

14 komentárov
Baby Mario
Baby Mario

Bezvadná online skákačka a Mario jako mimi.

5 komentárov
3 girls
3 girls

Logická online hra a záchrana tří dívek.

14 komentárov
X-0
X-0

Logická online hra a piškvorky.

25 komentárov
City Smile
City Smile

Super online hra a mesto smajlíkov.

5 komentárov
Baby Elsa First Thanksgiving
Baby Elsa First Thanksgiving

Pekná online hra pre najmenších a obliekačka s malou Elzou.

10 komentárov
Megaman project x
Megaman project x

Online skákačka a tajný projekt Megamana.

6 komentárov