Hry pre deti

zoradiť podľa:

Ak sa nebojíte náročných úloh a máte radi výzvy, Rexík vám ponúka zaujímavé logické hry zdarma. Taká je aj hra so zápalkami, kde môžete pohnúť len jednou, aby ste dosiahli správny výsledok. Pokúste sa...

Ak sa nebojíte náročných úloh a máte radi výzvy, Rexík vám ponúka zaujímavé logické hry zdarma. Taká je aj hra so zápalkami, kde môžete pohnúť len jednou, aby ste dosiahli správny výsledok. Pokúste sa vymyslieť spôsob, ako získať čo najviac bodov a pomocou logického myslenia splniť úlohu v každej Rexíkovej hre.

Napovieme vám, o čom online logické hry pre deti sú, nech máte vopred aspoň malú výhodu. Vašou úlohou bude napríklad nájsť správnu kombináciu tvarov tak, aby ste vytvorili obrázok. Alebo spájajte guľôčky rovnakej farby a premýšľajte pritom, ako ich zhodiť jedným ťahom čo najviac. Ak zvládnete zas v inej hre vytvoriť rovnaké trojice a odstránite všetky obrázky z hracej plochy, výhra je vaša!

Aj obľúbené adventúry môžu byť logické – cestu do cieľa vám blokujú rôzne prekážky a nástrahy, ktorým sa vyhnete jedine tak, že zvolíte správnu stratégiu. Buďte pozorní, aby ste po ceste získali všetky potrebné pomôcky alebo špeciálne postavičky, s ktorými dokážete vyhrať!

Piggy Bank
Piggy Bank

Príjemná online hra a zbieranie mincí do prasiatka.

0 komentarov
Neptune Mahjong
Neptune Mahjong

Podmorský mahjong. Super online hra pre deti.

0 komentarov
Neptune Mahjong
Neptune Mahjong

Logická online hra a podmořská krajina.

1 komentár
Cut The Monster
Cut The Monster

Malé farebné príšerky. Logická hra pre deti.

1 komentár
Scooby-Doo Cloning
Scooby-Doo Cloning

Úžasné online hry Scooby Doo na Rexíkovi - tento raz je tu jedna logická!

1 komentár
Ipad Repair
Ipad Repair

Super moderné hry pre deti - opravte si iPod a navrhnite si svoj vlastný štýl.

7 komentárov
Sonic blox
Sonic blox

Sonic a jeho pohyblivé kocky v novej online hre.

2 komentáre