Hry pre deti

zoradiť podľa:

Ak sa nebojíte náročných úloh a máte radi výzvy, Rexík vám ponúka zaujímavé logické hry zdarma. Taká je aj hra so zápalkami, kde môžete pohnúť len jednou, aby ste dosiahli správny výsledok. Pokúste sa...

Ak sa nebojíte náročných úloh a máte radi výzvy, Rexík vám ponúka zaujímavé logické hry zdarma. Taká je aj hra so zápalkami, kde môžete pohnúť len jednou, aby ste dosiahli správny výsledok. Pokúste sa vymyslieť spôsob, ako získať čo najviac bodov a pomocou logického myslenia splniť úlohu v každej Rexíkovej hre.

Napovieme vám, o čom online logické hry pre deti sú, nech máte vopred aspoň malú výhodu. Vašou úlohou bude napríklad nájsť správnu kombináciu tvarov tak, aby ste vytvorili obrázok. Alebo spájajte guľôčky rovnakej farby a premýšľajte pritom, ako ich zhodiť jedným ťahom čo najviac. Ak zvládnete zas v inej hre vytvoriť rovnaké trojice a odstránite všetky obrázky z hracej plochy, výhra je vaša!

Aj obľúbené adventúry môžu byť logické – cestu do cieľa vám blokujú rôzne prekážky a nástrahy, ktorým sa vyhnete jedine tak, že zvolíte správnu stratégiu. Buďte pozorní, aby ste po ceste získali všetky potrebné pomôcky alebo špeciálne postavičky, s ktorými dokážete vyhrať!

Blox
Blox

Prima online hra a logické skládání kostek.

0 komentarov
Snoopy click
Snoopy click

Super logická online hra a pexeso se Snoopym.

2 komentáre
Calabash bros
Calabash bros

Super strategická online hra pre deti.

6 komentárov
Let it flow
Let it flow

Super logická online hra a zavlažovanie savany.

2 komentáre
Escape artist
Escape artist

Skvelá logická online hra a útek zvieratiek z ateliéra.

13 komentárov
Dreams
Dreams

Nájdi rozdiely v snoch v super logickej online hre pre deti.

7 komentárov
Wake up the box
Wake up the box

Logická online hra a kreslení pro všechny děti.

3 komentáre
Fire Pokemon And Ice Pokemon
Fire Pokemon And Ice Pokemon

Parádna online hra s ľadovým a ohnivým pokémonom.

6 komentárov