Hry pre deti

zoradiť podľa:

Ak sa nebojíte náročných úloh a máte radi výzvy, Rexík vám ponúka zaujímavé logické hry zdarma. Taká je aj hra so zápalkami, kde môžete pohnúť len jednou, aby ste dosiahli správny výsledok. Pokúste sa...

Ak sa nebojíte náročných úloh a máte radi výzvy, Rexík vám ponúka zaujímavé logické hry zdarma. Taká je aj hra so zápalkami, kde môžete pohnúť len jednou, aby ste dosiahli správny výsledok. Pokúste sa vymyslieť spôsob, ako získať čo najviac bodov a pomocou logického myslenia splniť úlohu v každej Rexíkovej hre.

Napovieme vám, o čom online logické hry pre deti sú, nech máte vopred aspoň malú výhodu. Vašou úlohou bude napríklad nájsť správnu kombináciu tvarov tak, aby ste vytvorili obrázok. Alebo spájajte guľôčky rovnakej farby a premýšľajte pritom, ako ich zhodiť jedným ťahom čo najviac. Ak zvládnete zas v inej hre vytvoriť rovnaké trojice a odstránite všetky obrázky z hracej plochy, výhra je vaša!

Aj obľúbené adventúry môžu byť logické – cestu do cieľa vám blokujú rôzne prekážky a nástrahy, ktorým sa vyhnete jedine tak, že zvolíte správnu stratégiu. Buďte pozorní, aby ste po ceste získali všetky potrebné pomôcky alebo špeciálne postavičky, s ktorými dokážete vyhrať!

Farm frenzy 3
Farm frenzy 3

Strategická online hra a zhotovenie vlastnej farmy.

2 komentáre
3 girls
3 girls

Logická online hra a záchrana tří dívek.

20 komentárov
X-0
X-0

Logická online hra a piškvorky.

32 komentárov
Wrong block
Wrong block

Logická online hra a rozoznávanie nesprávneho symbolu.

1 komentár
Werebox
Werebox

Parádna logická online hra pre malých aj veľkých a premena krabičiek.

10 komentárov
Bad apple
Bad apple

Logická online hra a jedenie jabĺk.

6 komentárov
Escaping the prison
Escaping the prison

Logická online hra a pomoc neprávom uväznenému panáčikovi.

16 komentárov
Blox
Blox

Prima online hra a logické skládání kostek.

1 komentár