Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Tom and Angela real haircut
Tom and Angela real haircut

Skvelá online hra pre dievčatá a Tom s Angelou u kaderníčky.

2 komentáre
Solarmax
Solarmax

Strategická online hra zadarmo a osídlenie planét.

1 komentár
Super baby sitter
Super baby sitter

Krásna online hra pre dievčatá a pestúnka sa stará o deti.

2 komentáre
Super baby sitter
Super baby sitter

Krásná online hra pro dívky a chůva pečující o děti.

2 komentáre
Another life
Another life

Skvelá online hra a dobrodružstvo v rozprávkovom kráľovstve.

5 komentárov
Tom and Angela kissing
Tom and Angela kissing

Romantická online hra pre dievčatá a zamilovaný Tom s Angelou.

2 komentáre