Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Vase Breaker
Vase Breaker

Vystrieľajte všetky vázy.

170 komentárov
Saucer Destruction
Saucer Destruction

Kradnite ľudí do vesmíru.

554 komentárov
Jungle Quest
Jungle Quest

Pinball z divokej džungle.

57 komentárov
Tribal Game
Tribal Game

Fotografujte zvieratká v džungli.

57 komentárov
Swap
Swap

Hra s veselými smajlíkmi.

44 komentárov
Mr. Veghead
Mr. Veghead

Zábavná zelenina.

319 komentárov
Marble Lines
Marble Lines

Spájajte rovnaké guličky.

94 komentárov
Super Racer
Super Racer

Zasadnite do terénneho auta.

173 komentárov