Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Piggy Bank
Piggy Bank

Online hra na šikovnosť a zbieranie mincí do prasiatka.

10 komentárov
Jumpy Ape Joe
Jumpy Ape Joe

Skvelá online hra a skákajúci opičiak zbierajúci banány.

1 komentár
Drift Rally Champion
Drift Rally Champion

Chlapčenská online hra a preteky na autodráhe.

13 komentárov
Bakery Fun
Bakery Fun

Rada pomáhaš mamine v kuchyni pri varení a pečení? Bakery Fun je zábavná hra, v…

15 komentárov
Sweet Baby
Sweet Baby

Zábavno-logická online hra a získavanie sladkostí.

3 komentáre
Spider Web Nails
Spider Web Nails

Super dievčenská hra. Hrôzostrašná manikúra. Poďte si ju ihneď skúsiť!

17 komentárov
Neptune Mahjong
Neptune Mahjong

Podmorský mahjong. Super online hra pre deti.

1 komentár
Neptune Mahjong
Neptune Mahjong

Logická online hra a podmořská krajina.

1 komentár