Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Dragon hunt
Dragon hunt

Skvelá online hra a lov drakov.

2 komentáre
Disgust Real Haircuts
Disgust Real Haircuts

Pekná online hra pre dievčatá a účes pre Nechuť.

23 komentárov
River Rapids Rampage
River Rapids Rampage

Super online hra a Scooby Doo zažíva dobrodružstvo v pralese.

8 komentárov
Masha And The Bear Coloring Book
Masha And The Bear Coloring Book

Online omaľovanka a Máša a medvěď.

5 komentárov
Werebox
Werebox

Parádna logická online hra pre malých aj veľkých a premena krabičiek.

10 komentárov
Luigi bike
Luigi bike

Super online hra pre chlapcov a jazda na motorke.

2 komentáre
Save them goldfish
Save them goldfish

Zábavná online hra a záchrana zlatých rybiek.

5 komentárov
Puzzle maniax
Puzzle maniax

Skvelé online puzzle pre malých aj veľkých.

0 komentarov