Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Penguin diner
Penguin diner

Pekná online hra pre deti a reštaurácia s tučniakmi.

11 komentárov
Beaned
Beaned

Zábavná online hra pre najmenších a zápas proti ufónom.

3 komentáre
Escaping the prison
Escaping the prison

Logická online hra a pomoc neprávom uväznenému panáčikovi.

13 komentárov
Shopaholic paris
Shopaholic paris

Nákupná horúčka v Paríži a super online hra pre dievčatá.

19 komentárov
Yetisports 5 flamingo drive
Yetisports 5 flamingo drive

Zábavná online hra so zvieratami a Yetim.

0 komentarov
Pupzzle
Pupzzle

Super online hra řešení úkolů se štěnětem.

11 komentárov
Kids next door
Kids next door

Zajímavá online hra pro děti a stavba tajného projektu.

4 komentáre
Lax  shuttle bus
Lax shuttle bus

Skvělá online hra pro kluky a řízení autobusu na letišti.

5 komentárov