Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Birthday cake
Birthday cake

Prima online hra pro holky a pečení dortu.

8 komentárov
Alex in Danger
Alex in Danger

Prima online hra a dobrodružství s Alexem v pralese.

6 komentárov
Factory balls 2
Factory balls 2

Parádní online hra a továrna na výrobu míčů.

25 komentárov
Blox
Blox

Prima online hra a logické skládání kostek.

1 komentár
Draculaura Hand Doctor
Draculaura Hand Doctor

Pěkná online hra pro dívky a Draculera u doktora.

4 komentáre
Intrusion 2
Intrusion 2

Bojová online hra pre chlapcov a vojenská misia.

8 komentárov
Hippaul
Hippaul

Naháňajte s hrochom ovocie.

3 komentáre
Vehicles 2
Vehicles 2

Super online hra pre chlapcov a autá v akcii.

6 komentárov