Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Robber Brothers
Robber Brothers

Super online hra a bratia lupiči.

3 komentáre
Rapunzel Haircuts design
Rapunzel Haircuts design

Pekná online hra pre dievčatá a vlasový styling pre Rapunzel.

14 komentárov
Super Stacer
Super Stacer

Zábavná online hra a stavanie kociek.

8 komentárov
Ninja save princess
Ninja save princess

Super online hra a ninja zachraňujúci princeznú.

2 komentáre
Sonic blox
Sonic blox

Sonic a jeho pohyblivé kocky v novej online hre.

2 komentáre
Baby Candy house
Baby Candy house

Milá online hra pre dvoch hráčov s batoľatami v dome sladkostí.

3 komentáre
Mystic India Pop
Mystic India Pop

Zábavná online hra pre deti a triafajúci slon

1 komentár