Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Princess Juliet Pony Love
Princess Juliet Pony Love

Krásna online hra pre dievčatá. Princezna Juliet a jej poník.

19 komentárov
Monkey diner
Monkey diner

Skvelá online hra a večera opičiek.

7 komentárov
Farm frenzy 3
Farm frenzy 3

Strategická online hra a zhotovenie vlastnej farmy.

10 komentárov
Prince of Persia
Prince of Persia

Super online hra pre chlapcov a princ z Perzie.

3 komentáre
Mario in trouble
Mario in trouble

Super online hra a Mario v kráteri sopky.

3 komentáre
Angry birds Rio
Angry birds Rio

Príma online hra s Angry Birds a vyslobodenie vtáčikov.

6 komentárov
Wooobies
Wooobies

Zábavná online hra a zachraňovanie woobíkov.

2 komentáre
Up hill rush
Up hill rush

Skvelá online hra pre chlapcov a preteky v horách.

4 komentáre