Hry pre deti

zoradiť podľa:

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých...

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých miestach a vyskúšate si množstvo nezbedných aktivít.

Predstavte si, že je Halloween a vy neviete čo robiť. Zábavné hry vám prinesú inšpiráciu ako sa na party s kamarátmi zabaviť. Alebo môžete nenápadne vymýšľať huncútstva na nudnom večierku, ale dajte pozor, aby vás pri tom hostiteľ neprichytil. Rovnako si môžete užiť zábavu ako superhrdina s využitím jeho schopností, len buďte v strehu, aby vám zlodej neprekĺzol poza chrbát!

Zalietajte si s milými postavičkami a doleťte čo najďalej. Dokážete vydržať vo vzduchu a dostať sa až do cieľa? Na druhej strane sú tu aj príšerky, zombíci a draci, pred ktorými sa musíte brániť. Niekedy je to poriadna naháňačka. Zariaďovanie tiež patrí medzi zábavné hry. Detskú izbu, triedu či váš obchod snov si predsa môžete zariadiť podľa seba a to aj pekne bláznivo.

Rexík pre vás vyberá samé super online hry a každý deň pridáva nové. S takýmito prekvapeniami vás naše zábavné hry nikdy nezačnú nudiť.

Angry birds Rio
Angry birds Rio

Príma online hra s Angry Birds a vyslobodenie vtáčikov.

5 komentárov
Wooobies
Wooobies

Zábavná online hra a zachraňovanie woobíkov.

1 komentár
City Smile
City Smile

Super online hra a mesto smajlíkov.

7 komentárov
Save them goldfish
Save them goldfish

Zábavná online hra a záchrana zlatých rybiek.

5 komentárov
Puzzle maniax
Puzzle maniax

Skvelé online puzzle pre malých aj veľkých.

0 komentarov
Wonderputt
Wonderputt

Skvelá online hra a zábavné triafanie guličkou.

11 komentárov
Beaned
Beaned

Zábavná online hra pre najmenších a zápas proti ufónom.

3 komentáre
Yetisports 5 flamingo drive
Yetisports 5 flamingo drive

Zábavná online hra so zvieratami a Yetim.

0 komentarov