Hry pre deti

zoradiť podľa:

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých...

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých miestach a vyskúšate si množstvo nezbedných aktivít.

Predstavte si, že je Halloween a vy neviete čo robiť. Zábavné hry vám prinesú inšpiráciu ako sa na party s kamarátmi zabaviť. Alebo môžete nenápadne vymýšľať huncútstva na nudnom večierku, ale dajte pozor, aby vás pri tom hostiteľ neprichytil. Rovnako si môžete užiť zábavu ako superhrdina s využitím jeho schopností, len buďte v strehu, aby vám zlodej neprekĺzol poza chrbát!

Zalietajte si s milými postavičkami a doleťte čo najďalej. Dokážete vydržať vo vzduchu a dostať sa až do cieľa? Na druhej strane sú tu aj príšerky, zombíci a draci, pred ktorými sa musíte brániť. Niekedy je to poriadna naháňačka. Zariaďovanie tiež patrí medzi zábavné hry. Detskú izbu, triedu či váš obchod snov si predsa môžete zariadiť podľa seba a to aj pekne bláznivo.

Rexík pre vás vyberá samé super online hry a každý deň pridáva nové. S takýmito prekvapeniami vás naše zábavné hry nikdy nezačnú nudiť.

Find The Candy Winter
Find The Candy Winter

Krásna hra hľadanie sladkostí už pre malé deti. A s rodičmi sa podarí vyriešiť…

0 komentarov
Xmas gifts
Xmas gifts

Vianočná hra aj pre malé deti - Santa pripravuje darčeky. Na Rexíku sú všetky hry…

4 komentáre
Furry
Furry

Vyklikajte tieto malé príšerky preč!

1 komentár
Sweet Baby
Sweet Baby

Zábavno-logická online hra a získavanie sladkostí.

3 komentáre
Funny Cupcakes
Funny Cupcakes

Zábavná online hra pre každú šikovnú kuchtičku.

4 komentáre
Dungeon Hunter Joe
Dungeon Hunter Joe

Super zábavná strielačka. Hra online. Zneškodnite nepriateľské príšerky.

0 komentarov
Space Rescue
Space Rescue

Zábavná vesmírna hra, v ktorej budeš musieť zapojiť aj sovje mozgové závity.

3 komentáre