Hry pre deti

zoradiť podľa:

Rexíkove zvieracie hry sú pre každého a zadarmo. Zvieracie hry sú pre deti, ktoré domáce zvieratko nemajú a chceli by si starostlivosť oň aspoň skúsiť, ale aj pre tie deti, ktorí sa so svojim zvieracím...

Rexíkove zvieracie hry sú pre každého a zadarmo. Zvieracie hry sú pre deti, ktoré domáce zvieratko nemajú a chceli by si starostlivosť oň aspoň skúsiť, ale aj pre tie deti, ktorí sa so svojim zvieracím kamarátom môžu hrať naživo.

V našich hrách vás totiž čakajú nielen psík, mačička, koník a kačička, ale aj exotické zvieratá ako napríklad koala, kengura či lev. Postarajte sa o ne a splňte im ich zvieracie túžby. Zvieratká potrebujú okúpať, vykefovať srsť, nakŕmiť a pohrať sa s vami. Online zvieracie hry vás zavedú aj do salóna, kde môžete zvieratko skrášliť. Nech má čisté zúbky, lesklý kožúšok, mačičke môžete aj nalakovať pazúriky a nasadiť klobúk! Na záver si jeho obrázok na pamiatku uložte alebo vytlačte a podarujte rodičom alebo si ho len tak pripnite na nástenku.

Hry so zvieratkami sú všelijaké, môžete napríklad pojedať menšie rybky, aby ste vyrástli. Pozor ale, aby vás nechytila väčšia ryba, musíte byť rýchli. A počuli ste už o zlodejke veveričke, pred ktorou musíte chrániť rozvešané prádlo? Zvieracie hry dokážu byť poriadne zábavné, tak sa do toho pustite ešte dnes.

Pupzzle
Pupzzle

Super online hra řešení úkolů se štěnětem.

11 komentárov
Hippaul
Hippaul

Naháňajte s hrochom ovocie.

3 komentáre
Chicken coop
Chicken coop

Milá online hra pro dívky a slepičí farma.

4 komentáre
Batman dog
Batman dog

Dobrá online hra a dobrodružstvo s Batman psom.

1 komentár
Panda fireworks cart rating
Panda fireworks cart rating

Online hra pro děti a panda závodící v rikše.

3 komentáre
Zootopia Judy Love Nick
Zootopia Judy Love Nick

Príma online hra a zamilovaná Judy s Nickom zo Zootropolisu.

8 komentárov
Feeding  Dinosaurs
Feeding Dinosaurs

Super online hra a kŕmenie hladného dinosaura.

10 komentárov
Zootopia Sloth Go Home
Zootopia Sloth Go Home

Milá online hra a psík zo Zootopie chce ísť domov.

8 komentárov