Hry pre deti

zoradiť podľa:

Rexíkove zvieracie hry sú pre každého a zadarmo. Zvieracie hry sú pre deti, ktoré domáce zvieratko nemajú a chceli by si starostlivosť oň aspoň skúsiť, ale aj pre tie deti, ktorí sa so svojim zvieracím...

Rexíkove zvieracie hry sú pre každého a zadarmo. Zvieracie hry sú pre deti, ktoré domáce zvieratko nemajú a chceli by si starostlivosť oň aspoň skúsiť, ale aj pre tie deti, ktorí sa so svojim zvieracím kamarátom môžu hrať naživo.

V našich hrách vás totiž čakajú nielen psík, mačička, koník a kačička, ale aj exotické zvieratá ako napríklad koala, kengura či lev. Postarajte sa o ne a splňte im ich zvieracie túžby. Zvieratká potrebujú okúpať, vykefovať srsť, nakŕmiť a pohrať sa s vami. Online zvieracie hry vás zavedú aj do salóna, kde môžete zvieratko skrášliť. Nech má čisté zúbky, lesklý kožúšok, mačičke môžete aj nalakovať pazúriky a nasadiť klobúk! Na záver si jeho obrázok na pamiatku uložte alebo vytlačte a podarujte rodičom alebo si ho len tak pripnite na nástenku.

Hry so zvieratkami sú všelijaké, môžete napríklad pojedať menšie rybky, aby ste vyrástli. Pozor ale, aby vás nechytila väčšia ryba, musíte byť rýchli. A počuli ste už o zlodejke veveričke, pred ktorou musíte chrániť rozvešané prádlo? Zvieracie hry dokážu byť poriadne zábavné, tak sa do toho pustite ešte dnes.

Jumpy Ape Joe
Jumpy Ape Joe

Skvelá online hra a skákajúci opičiak zbierajúci banány.

2 komentáre
Virtual Pet Kitty
Virtual Pet Kitty

Kitty je veľmi zlatučká mačička. Zahrajte si spolu s ňou našu online hru.

4 komentáre
Successful Owl
Successful Owl

Zábavné logické online hry so sovičkou. Dostaňte ju až do cieľa - k smajlíkovi!

2 komentáre
Little spider
Little spider

Super logické hry pre deti a preliezanie prekážok s malým pavúčikom.

6 komentárov
Princess Juliet Pony Love
Princess Juliet Pony Love

Krásna online hra pre dievčatá. Princezna Juliet a jej poník.

25 komentárov
Pupzzle
Pupzzle

Super online hra řešení úkolů se štěnětem.

14 komentárov
Hippaul
Hippaul

Naháňajte s hrochom ovocie.

9 komentárov
Chicken coop
Chicken coop

Milá online hra pro dívky a slepičí farma.

6 komentárov