komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: pauli -3
deep

chcu zachranit svoj domov

0 komentarov pozri komix
autor: mICHAL gULaN
What is Cool !!!

moJ KOMIKS JE NONSENSE

0 komentarov pozri komix
autor: Samuel POllak
hranie na gitare

SMutny hlapes sa chce naucit hrat na gitare...

1 komentár pozri komix
Deep do sutaze

Ahoj Rexik.Prepac,ze jeden den meskam a komixs som vydala az dnes.Dufam,ze este ...

13 komentárov pozri komix
autor: Petra Najselova
DEEP - Ako si najst kamaratov

navod Ako si najst kamaratov

8 komentárov pozri komix
autor: Samuel Pollak
Prsiii

smutne

0 komentarov pozri komix
autor: Dilik
Cirkus

Zaciatok Cirkusu

0 komentarov pozri komix
DEEP

NA SUTAz NAJPRV SA MI TO ZMAZALO LEBO SOM sTUKLA INDE ALE Uz V POHO PROSIM REXIK...

7 komentárov pozri komix