komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: Kristínka
Vianoce a nový rok

skvele vianoce

16 komentárov pozri komix
autor: kajka
ako vyzerám ?

zmena prospieva ... ze ?

19 komentárov pozri komix
autor: Sofia Baffyová
Vianoný darek pre babku

Ked vám babkyn darek robí nervi tak jej to vráte...

10 komentárov pozri komix
autor: lucia
prianie

toto nepotrebuje popis

36 komentárov pozri komix
autor: Miska a Jakubko
VIANOCE

Za dva dni su Vianoce,tak vamchcempopriat vesele a radostne Vianoce, a stastny ...

5 komentárov pozri komix
autor: kik
Stastne a vesele Vianoce!

Stastne a vesele Vianoce!

6 komentárov pozri komix
autor: lucia
VESELE VIANOCE

ahahahaha

5 komentárov pozri komix