komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: asdasa
Rodina

Prosím píste do komentárov ktorý clen rodiny Milkovcov sa podobá váamu clenu rod...

24 komentárov pozri komix
autor: DENA
kamarati sa rozpravaju

fero rozprava o svojej praci

5 komentárov pozri komix
autor: Sona Vajdova
Predaj psa

No je to skor kresleny vtip. Prosim ak sa vam tento komiks paci, napiste to d...

24 komentárov pozri komix
autor: klaudia
nasa trieda

super trieda

4 komentáre pozri komix
autor: renulla121
vtip o blondinke

blondina hovori kamosovi o vtipe o blondinkach...co s toho vipliva blondinka sa ...

12 komentárov pozri komix
autor: ja
rast

ako rastly

7 komentárov pozri komix
autor: zuzana potocka
pocasie

rozhovor

19 komentárov pozri komix
autor: Nika
Otázka

Quíz

38 komentárov pozri komix