komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: Tímea
najdi rozdieli 9

najdi 9 rozdielov

34 komentárov pozri komix
autor: ghsrjyusryijdt
NAJDI ROZDIEL

odpovede piste do komentarov

23 komentárov pozri komix
autor: lenca
2 2= ???

Kedy sa 2 2 rovná pat?

23 komentárov pozri komix
autor: Sofia Baffyová
Lyzovanie

Viete sa lyzovat?

22 komentárov pozri komix
autor: Sofia Baffyová
Nájdi rozdieli

Pocet rozdielov napíste prosím, do komentárov....

32 komentárov pozri komix
autor: Sofia Baffyová
UUUUcitelka a terc

Hahahahahahahahahahahahahahaha

24 komentárov pozri komix
autor: nelka
uucitelka vlastivedy

ziaci a ucitelka

15 komentárov pozri komix