komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: Sofia Baffyová
Rýchle starnutie

Niektoré vlaky meškajú možno aj dlhšie ako by sme si mysleli....

8 komentárov pozri komix
autor: Sofia Baffyová
Poučenie

Vidíte čo sa stane ked poučujete učitelku....

5 komentárov pozri komix
autor: miki
hihihi

nnnnnn

5 komentárov pozri komix
autor: Lesia
zuvacka

Jozo nechcel vyplut zuvacku ,tak povedal zeje pozicana...

6 komentárov pozri komix
autor: rena
jozko

jozko

14 komentárov pozri komix
autor: Rexinka
Reklama pre rexik.zoznam.sk

mame radi rexik.sk!!!!!

11 komentárov pozri komix
autor: Zita
prázdniny

oni idú na dovdlenku

9 komentárov pozri komix