komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

ukrity zly zlodej 2

mISLITE zE BUDU MAT ODVAHU?ONI...NO DOZVIETE SA SAMI DUFAM zE SA VAM TO PACI...

2 komentáre pozri komix
Pre Dog_Love

toto je ten tvoj komix na prianie I love you. dufam ze sa ti paci :)...

0 komentarov pozri komix
pre SuperLucy

nech sa paci SuperLucy, toto su smiesne macky :) Dufam ze sa ti to paci...

0 komentarov pozri komix
ukrity zly zlodej 1

Toto je prva cast.pridu do krajiny a...potom uvidite co sa stane....

6 komentárov pozri komix
dominika kavaschova :-)

kto ju ma rad? ja ju mam velmi rada, je to moja najoblubenejsia herecka...

2 komentáre pozri komix