komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: petka
noc

noc.....

4 komentáre pozri komix
autor: simonka
najdi medvidka

rexik zverejni mi to prosim

9 komentárov pozri komix
autor: Vivi
nwm

nwm

2 komentáre pozri komix
autor: Lenka Mateasova
PRE MILOVNIKOU BAMBIHO!

mam rada Bambiho a vy?dufam ze hej!...

6 komentárov pozri komix
autor: Lenka Mateasova
VDAKA LUCIA=D!

toto je pre teba!robis plno krasnych komixou a to ma tesi!papa!...

4 komentáre pozri komix
autor: Rexík
Rexík

Vás kamarát Rexík

9 komentárov pozri komix
autor: kika
hladaj

najdi mrak

12 komentárov pozri komix
autor: esterka
úradníctvo

Ennia a Zuzana

1 komentár pozri komix