komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: Danka
Výlet 1. cast

Rodina ide na výlet a mama má cestovnnu horucku.Dcéra musí nakupit jedlo aby neb...

9 komentárov pozri komix
autor: Amy=D
1.Komiks pre Jessie

KOmeiks pre teba sofi sofi jesssie si usper a bola si si kamaratka...

2 komentáre pozri komix
autor: ¤_aju$ko_¤
Sútaž nini

mojasutaznina.sk

5 komentárov pozri komix
autor: samko lassu
POWER-2011

podme do TOHO.

11 komentárov pozri komix
autor: Didka
Recitačná Súřaž

Jedno malé dievča práve recituje básničku...

4 komentáre pozri komix
autor: Ema Puškárová
Láska

láska

0 komentarov pozri komix
autor: Anny=D
Pre Kaji CITAJ POPIS

Po dorobení týchto komixov odídem, ale nie úplne.Nebudem moc robiť komixi a ked ...

7 komentárov pozri komix
autor: Erika
Ryba

Smiech lietajúca ryba

1 komentár pozri komix