komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: Natálka
ktoru si mam zobrat za zenu???

1chlapec nevie ktoru zenu si ma zobrat

9 komentárov pozri komix
autor: simonuska200
23 komentárov pozri komix
autor: Lenka - kofola
Perinbaba 2.

Tak , tu je pokracovanie perinbaby ! V prvom komikse ste sa dozvedeli ako perinb...

18 komentárov pozri komix
autor: Hmmm
Cool boys clubb !

Ste vitany seci chalani , ak chcete napiste svoje meno ....

42 komentárov pozri komix
autor: Sara
club studio

sutaz o naj zviera a dievca keby nieco mam adresu sarasebakova@gmail.com...

4 komentáre pozri komix
autor: patkagirls
Vianoce

pripravovanie sa na Vianoce

10 komentárov pozri komix
autor: sasaaaaaaaaaa
?-"To by ma veľmi zaujímalo, čo žen...

?-"To by ma veľmi zaujímalo, čo ženy predtým na chlapoch videli?"-"Kedy predtým?...

4 komentáre pozri komix