komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: sasa
REXIK

kto ma rat REXIKA?

6 komentárov pozri komix
autor: hipici
dilema

hadankovi=COOLOVI

45 komentárov pozri komix
autor: sasa venuje mate
psici pre matu

darujem mate

4 komentáre pozri komix
autor: gabika
Vsimaj si tabule!!!

jozko socil do plytkej vody!!

4 komentáre pozri komix
autor: sasa
Jupik

---------------------------------------

4 komentáre pozri komix
autor: martinka
BOB

tenis

6 komentárov pozri komix
autor: Kristína Balogová
Kúpalisko kde som bola

Je to o tom ako ma tatino odfotí

7 komentárov pozri komix
autor: palko
Kúpanie

Chlapec sa kúpe v mori

6 komentárov pozri komix