komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: Sisa
ludia

kolko ich je???

10 komentárov pozri komix
autor: Baranyay Noemi Eliza
AKO SA ZMENILI LUDIA ZA SEDEM ROKOV

co sa stane za sedem rokov!!!

4 komentáre pozri komix
autor: Dada
Hm... Super rodina

Super rodina .. ale co Jana, Miro a Janko???...

2 komentáre pozri komix
autor: asdasa
Blondínky

Jedna lepsia nez druha..

2 komentáre pozri komix
autor: Noemi
Dvijicki

................................

15 komentárov pozri komix
autor: Kika
Hannah Montana

Stretnutie s Hannah Montanou

27 komentárov pozri komix
autor: Radka huszová
Mato

Ráno s Matom

3 komentáre pozri komix
autor: Baranyay Noemi Eliya
Hlavi,hlavi,hlavicki

Kolko je tam hlav???

25 komentárov pozri komix