komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: julka
macka

do tej sutaze zebudla som to meno toho co to organizuje ale viem ze tam bolo nap...

1 komentár pozri komix
autor: kristina
najdi najkrajsiu

musis najst najkrajsiu

4 komentáre pozri komix
autor: natqa
ajoooooooooooooooj

kto chce mna za kamosku

2 komentáre pozri komix
autor: alika
kamarátky

kamarátky

1 komentár pozri komix
autor: CicQa koCuuuuuuuriQ
SBS us je prestaaaaavkaaaaaaa

v skole prestavka daleh uvidite agentky!

0 komentarov pozri komix
autor: Zuzka
Pre casy

Casy strasne by som chcela ist do klubu

1 komentár pozri komix
autor: Nicol
K tabuli!!!

K tabuli!!! aneb. pani učiteľka v našej triede xD...

4 komentáre pozri komix