komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: stela
necakane rano

sin sa musi pred ranajkami obliect

12 komentárov pozri komix
autor: stela
koncert majkla jexna

majkl jexn hra na gitare

26 komentárov pozri komix
autor: Týna Poláčková
Blbý fitko xD

Z holky se stalchlap..

9 komentárov pozri komix
autor: andrea kisonova
blondinky na mori

vtipkovanie

13 komentárov pozri komix
autor: Gabriela Gerbová
Vtip o blondínkach

Blbé blondíínky

13 komentárov pozri komix
autor: EVICQA
smutny kamarat

je to trapas

6 komentárov pozri komix
autor: stela
dialnica

starenku skoro zrazilo auto

14 komentárov pozri komix
autor: valika1999
Stroj casu

rozhovor mezdi babkou a vnuckou

7 komentárov pozri komix