komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: angie
chat pre novacikov

tu si mozete pisat nielen ak ste tu novy ale aj ked ste tu 3 rok...

24 komentárov pozri komix
autor: CicQa Sudolska
ZLATE! zvieratka-/charita SBS

niesu tie kuriatka zlate jedno velke je nalodke ide ku ostrovu z obrim kvetom a ...

15 komentárov pozri komix
autor: DANIELA
vymyslene ludove postavy

pozrite a uvidite

21 komentárov pozri komix
autor: angie
reklama na club COOL PET citaj

na tomto komixe sa mozes prihlasit ci odhlasit s clubu cool pet...

23 komentárov pozri komix
autor: wewe
panicka

ja chcem ist strasne do pet clubu

5 komentárov pozri komix
autor: jasminka
patranie po 1 000

dialsie casti vindu kazdy tizden.

5 komentárov pozri komix