komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: Barbora
6 komentárov pozri komix
autor: samko oklamcak
stara pani vo vlaku

ako som bol vo vlaku ....

3 komentáre pozri komix
autor: Tamca
Miley a Zac

vnkfgf

5 komentárov pozri komix
autor: irma
pletenica

michael jackson

24 komentárov pozri komix
autor: petapeta
smol a hannah

smolko sa stretol v autobuse z hannah montanou...

11 komentárov pozri komix
autor: martinka
som,budem,chcem

som dieta,budem dospelak,chcem cvicit aby som mal svaly...

17 komentárov pozri komix
autor: zuzka
zakon

Prezident,Fico a Dzurinda sa rospravaju.

10 komentárov pozri komix
autor: martinka zakovicova
23 komentárov pozri komix