komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: Denisa
Deni a Nati

gjuguigugu

9 komentárov pozri komix
autor: sara
babka a dedo

vtip ha ha ha ha

14 komentárov pozri komix
autor: Nikoleta Mitríková
Stretnutie

Stretnutie

8 komentárov pozri komix
autor: martinka
komix

o komixe

3 komentáre pozri komix
autor: Kristýna
v letadle

horí letadlo

3 komentáre pozri komix
autor: Silvia
Pomôct treba vzdy a vsade !

mladsi chala pomaha starej dame :-))

8 komentárov pozri komix
autor: andy
malé stretko

mne sa paci a ako vy?

8 komentárov pozri komix
autor: natinka
vtip

mamicka chce precitat dcere rozpravku ale dcera nesuhlasi......

6 komentárov pozri komix