komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: Sebastian Durana
Skola

matika je uzasna

0 komentarov pozri komix
autor: Samko Vitalos
dinosaury chytaju ryby

ROZHOVOR MEDZI DINOSAURAMI

0 komentarov pozri komix
autor: Bryanko je najlepsi
Fifa v realu

Bryanko a Lukas vs Kung fu panda a jej otec...

0 komentarov pozri komix
autor: Adam barciak
alfred, tyna, otec

bolo to dvoch zvieratach a jrdnom otcovi

0 komentarov pozri komix
autor: lukas dudas
zlo je kamaratstvo

bolo to o tom ze boli nepriateli a potom sa skamosili....

0 komentarov pozri komix
autor: Jakub Pazdernik
kamarati

prijatie kamarata

0 komentarov pozri komix
autor: David Olejnik
fILIP A oNDREJ

jE TO O DVOCH KAMARaTOCH RYBE A DRAKOVI

0 komentarov pozri komix
autor: Dominik Klbik
KAmosi na vZdy

rozpravanie

0 komentarov pozri komix