komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: exana
lovelove

grande

0 komentarov pozri komix
autor: nicol001
mnam mnam

mam velmi rada vlkov ale tochto nie

2 komentáre pozri komix
autor: 19 zajko
lienka a cierny kocur

v komixe je mys ktora nevie kto ju zachrani...

2 komentáre pozri komix
Lisa and Lena

Dufam ze sa ti to bude pacit ... Snazila som sa ... Pre kristina 2008 =)...

2 komentáre pozri komix
Gogo a Lucka

Dufam ze sa ti to paci ... Snazila som sa ... Pre Violetta 10000 =)...

3 komentáre pozri komix
Tini Karol Moma a Lea

Dufam ze sa ti bude pacit ... Snazila som sa ... Pre Timi =)...

8 komentárov pozri komix