omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

V cirkuse

Hurá, dnes sa ide do cirkusu! Super online omaľovánky pre deti.

1 komentár
Chrobáčiky z lesa

Dnes v online omaľovánke budeme mať rôzne chrobáčiky z lesa.

1 komentár
Zábudlivá veverička

Veverička zabudla, kde má svoju skrýšu s orieškami. Online omaľovánky na…

0 komentarov
Slonie mláďatko

Malé slonie mláďatko sa stratilo. Online omaľovánky zvieratiek pre deti.

0 komentarov
Sladké maliny

Aj u vás v záhradke rastú chutné maliny? Online omaľovánky pre deti.

1 komentár
Silný lev

Dnes je na online omaľovánke silný dospelý lev.

11 komentárov
Farebné kvetináče

Online omaľovánky kvetov. Voňavé kvetinky v pekných kvetináčoch.

2 komentáre
Malý kolibrík

Krásny vtáčik kolibrík medzi kvietkami. Online omaľovánky kvetov na vytlačenie.

3 komentáre