omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Nočný netopier

Nočná online omaľovánka s malým netopierom. Nebojte sa ho! :)

0 komentarov
Stíhačka na nebi

Krásna omaľovánka so stíhačkou pre chlapcov a dievčatá.

0 komentarov
Rybárova maxi ryba

Maxi ryba, tá poteší každého. Preto je táto online omaľovánka pre všetky deti.…

1 komentár
Kvety na jar

Zaujímavá a asi trochu popletená omaľovánka. Vyfarbite si jarné kvety.

0 komentarov
Rak riečny je chránený

Zvieratková omaľovanka a rak, ako si užíva tečúci potôčik.

0 komentarov
Kravičky na lúke

Pekná omaľovanka so strakatými kravami, ktoré sa pasú na lúke.

1 komentár
Šibačka

Online omaľovánka o Veľkej noci. Aká bola tá vaša?

4 komentáre
Čerešňový strom

Pekná skoro letná omaľovanka s čerešňovým stromom.

1 komentár