omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Srdiečkové motýliky

Nádherná online omaľovanka pre deti a farebné motýle.

0 komentarov
Čerešne - dvojčatá

Krásna online omaľovanka s čerešničkami poteší všetky deti.

0 komentarov
Farebné ovocie

Poď si s Rexíkom vymaľovať krásnu online omaľovanku. Dnes na teba čaká farebné…

0 komentarov
Ušatý netopier

Krásna zvieracia online omaľovanka s ušatým netopierom.

1 komentár
Stračeny

Milá zvieracia online rozprávka a usmievavé kravičky.

0 komentarov
Vykŕmené húsenice

Veselá online omaľovanka s usmievavými húsenicami.

4 komentáre
Tancujúce kobry

Fascinujú vás hady? Tak si vyfarbite online omaľovanku, kde sú kobry - tanečnice.

2 komentáre
Nesmelá redkvička

Zaujímavá online omaľovanka pre deti a redkvičky v záhradke.

0 komentarov