omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Ospalí ježkovia

Mila zvieracie online omaľovánka pre deti a ospalí ježečci.

1 komentár
Hlbinná príšera

Strašidelná online omalovánka s hlbinou príšerou.

0 komentarov
Hríbiky s červíkom

Zábavná online maľovanka a hríbiky na lúke.

0 komentarov
Račia slečna

Nová zvieracia online maľovanka s račou slečnou – parádnicou.

6 komentárov
Motýlik

Je krásny letný deň a motýlik veselo poletuje po lúke. Milá on-line omaľovánka…

9 komentárov
Schovaná chobotnička

Chobotnička sa schovala medzi chaluhy. Nájdeš ju? Zábavná omaľovánka pre deti…

0 komentarov
Hruštička na výlete

Vysmiata hruštička sa vydala na výlet. Super on-line omaľovánka.

2 komentáre