omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Malá čarodejnica

Krásna online omaľovanka a malá čarodejnica na metle.

1 komentár
Gorila

Super online omaľovanka a gorila v pralese.

0 komentarov
Dopravné značky

Chlapčenská online omaľovanka a dopravné značky.

1 komentár
Veselá sovička

Zvieracia online omaľovanka so sovičkou.

4 komentáre
Priateľskí žraloci

Zvieracia online omaľovanka so žralokmi.

0 komentarov
Farebný budík

Pekná online omaľovanka s budíkom.

1 komentár
Zamilovaný jeleň

Nádherná online omaľovanka a jeleň s laňou.

4 komentáre
Rexík a jeho kamarát

Super online omaľovanka s Rexíkom.

1 komentár