omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Delfíny

Krásna zvieracia online omaľovanka s delfínmi.

0 komentarov
Šibalské smetiaky

Smetné nádoby v meste v online omaľovanke pre deti.

11 komentárov
Mačací raper

Pekná online omaľovanka pre deti a kocúr – raper.

3 komentáre
Vydrie mláďa

Roztomilá online omaľovanka s vydrou.

1 komentár
Motorkár

Príma online omaľovanka pre chlapcov s motorkárom.

2 komentáre
Zamilované koníky

Nádherná online omaľovanka so zamilovanými koníkmi.

18 komentárov
Farbičky

Veselá online omaľovanka a zábavné farbičky.

5 komentárov
Prekvapená ťava

Poďte si vymaľovať príma online omaľovanku s ťavou na púšti.

3 komentáre