omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Mačička na streche

Mačička z dnešnej omaľovánky pre deti sa túla v noci po strechách.

1 komentár
Rozkošné korytnačky

Aké krásne korytnačie mláďatká. Online omaľovánka s korytnačou rodinkou.

2 komentáre
Tancujúce tučniaky

Z dnešnej omaľovánky na vytlačenie vám mávajú veselé tancujúce tučniaky.

1 komentár
Pštrosy

Dnes sú v omaľovánke veľký a malý pštros na prechádzke.

3 komentáre
Kormorán

Super omaľovánka na vytlačenie. Pestré farby sú super!

1 komentár
Farebné motýle

Krásna omaľovánka zdarma.

4 komentáre
Dve líšky

Omaľovánka pre deti s malými líštičkami :)

5 komentárov
Kobylka

Omaľovánka online s lúčnym koníkom len pre vás!

5 komentárov