omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Šťastný pštros

Je tu ďalšia online omaľovánka na vytlačenie so pštrosom.

0 komentarov
Krásna orchidea

Prekrásna orchidea v online omaľovánke pre deti.

0 komentarov
Opička pod palmou

Pekná online omaľovánka pre deti s opičkou sediacou pod palmou.

1 komentár
Kvety a slnko

Kvety sa tešia z teplého slniečka. Online omaľovánky pre deti!

0 komentarov
Ježko v tráve

Ježko uteká po záhradke. Online omaľovánky pre deti.

2 komentáre
Jašterica a sedmokrásky

Kde sa ukrýva malá jašterička? Online omaľovánky obrázkov prírody.

2 komentáre
Jahôdka na nákupe

Vitajte v rozprávkovom svete s jahôdkou v tejto peknej online omaľovánke.

0 komentarov
Hrošie mláďa

Hrošie mláďa sa ukrýva vo vysokej tráve. Online omaľovánky zvieratiek.

3 komentáre