omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Chrobáčik

Online omaľovánka pre deti s chrobáčikom ukrytým v lístí.

9 komentárov
Pštrosy

Poď sem, červík. Pštrosy si hľadajú potravu. Online omaľovánky zvieratiek.

6 komentárov
Pirát

Online omaľovánky pre chlapcov, malých odvážnych pirátov:)

7 komentárov
Dinosaurus

Rexíkov kamarát z praveku. Online omaľovánky dinosaurov pre chlapcov aj dievčatá.

13 komentárov
Vodník

Vodník v zelenom kabátiku. Online omaľovánky pre deti a rozprávkové bytosti.

12 komentárov
Morská panna

Online omaľovánky pre dievčatá s morskou pannou. Možno je to podmorská princezná.

32 komentárov
Pavúčiky

Pozor, sú tu pavúčiky. Bojíte sa pavúkov? Online omaľovánky pre deti.

9 komentárov
Vtáčiky

Pijú ranný čajík. Asi im bolo v noci chladno. Pekné online omaľovánky pre deti.

16 komentárov