omalovanky

zoradiť podľa:

Autá určite patria medzi obľúbené omaľovánky pre chlapcov. Aj Rexík má ako správny dračí chlapec rád rýchle autá a pripravil pre vás niekoľko skvelých obrázkov na vymaľovanie. Môžete si vymaľovať rôzne...

Autá určite patria medzi obľúbené omaľovánky pre chlapcov. Aj Rexík má ako správny dračí chlapec rád rýchle autá a pripravil pre vás niekoľko skvelých obrázkov na vymaľovanie. Môžete si vymaľovať rôzne osobné autá, nákladné autá, ale aj formule či autíčka bez strechy. Možností, ktoré vám naše omaľovánky prinášajú, je veľa. Určite si vyberiete.

Čím to je, že sú Rexíkove omaľovánky pre deti také obľúbené? Odpoveď je ľahká. Všetky omaľovánky sú aj na vytlačenie, takže nie je nič jednoduchšie, než si omaľovánku vytlačiť a vymaľovať farbičkami. Online omaľovánky autíčok majú však jednu skvelú výhodu. Farby môžete neustále meniť (gumovať) bez toho, aby ste museli obrázok vyfarbovať celý odznova. Vyskúšate si tak niekoľko farebných kombinácií a vytvoríte si svoje auto snov. Hotová omaľovánka potom po vytlačení môže ako plagát autíčka skrášliť detskú izbu. Tak neváhajte a pusťte sa do toho ešte dnes!

Gorila

Super online omaľovanka a gorila v pralese.

1 komentár
Mladý vlk

Krásna zvieracia online omaľovanka s vlkom.

23 komentárov
Rexík vo vesmíre

Krásná online omalovánka s Rexíkem pro všechny děti.

6 komentárov
Rexík pri vode

Skvelá online omaľovanka s Rexíkom.

6 komentárov
Holandsko

Online omaľovanka pre deti a Holandsko.

0 komentarov
Prasiatko na výlete

Veselá online omaľovanka pre deti so zábavným prasiatkom.

3 komentáre
Na stavbe

Super online omaľovánky pre chlapcov - autá a jeden bager k tomu.

2 komentáre
Preteky

Ktorým autíčkom dnes budem závodiť? Veselé online omaľovánky s Rexíkom.

5 komentárov