omalovanky

zoradiť podľa:

Rexík pre vás neustále vyhľadáva pekné nové online omaľovánky. Každá je niečím iná a originálna. Navyše máte vždy na výber, ako sa pri vymaľovávaní najlepšie zabaviť. Omaľovánky si môžete vyfarbovať online....

Rexík pre vás neustále vyhľadáva pekné nové online omaľovánky. Každá je niečím iná a originálna. Navyše máte vždy na výber, ako sa pri vymaľovávaní najlepšie zabaviť. Omaľovánky si môžete vyfarbovať online. Vtedy máte tú výhodu, že ak sa vám nejaká farba na obrázku nepáči, môžete ju veľmi ľahko nahradiť inou. Výsledná podoba omaľovánky sa tak môže niekoľkokrát zmeniť. Alebo si ich vytlačte a vymaľujte na papieri farbičkami, fixkami, vodovými či temperovými farbami. To už je na vás. Hotový obrázok si môžete dať potom na nástenku alebo niekomu podarovať. Nie je to skvelé?

V kategórii ostatné omaľovánky nájdete naozaj všeličo. Objavia sa tu zvieratká, hviezdičky, obrázky z bežného života. Možno nejaké to chutné ovocie a zeleninka, ktoré sa na vás budú usmievať a určite vás potešia. Môžu sem pribudnúť omaľovánky s neočakávanou témou, ktorú inde nenájdete. Inšpirácii sa medze nekladú. Vymaľujte si teda každý deň nové omaľovánky celkom zadarmo na Rexíkovi.

Čokoládka

Omaľovanka na vytlačenie alebo online vymaľovanie. Čokoládka, kto by si nedal?

0 komentarov
Baktérie v puse

Omaľovanka pre všetky deti, ktoré si už dokážu samy čistiť zuby. :-D

1 komentár
Brachiosaurus

Vymaľujte si brachiosaura v bažine.

3 komentáre
Malá čarodejnica

Krásna online omaľovanka a malá čarodejnica na metle.

8 komentárov
Dopravné značky

Chlapčenská online omaľovanka a dopravné značky.

4 komentáre
Veselá sovička

Zvieracia online omaľovanka so sovičkou.

5 komentárov
Priateľskí žraloci

Zvieracia online omaľovanka so žralokmi.

0 komentarov
Farebný budík

Pekná online omaľovanka s budíkom.

3 komentáre