omalovanky

zoradiť podľa:

Rexík pre vás neustále vyhľadáva pekné nové online omaľovánky. Každá je niečím iná a originálna. Navyše máte vždy na výber, ako sa pri vymaľovávaní najlepšie zabaviť. Omaľovánky si môžete vyfarbovať online....

Rexík pre vás neustále vyhľadáva pekné nové online omaľovánky. Každá je niečím iná a originálna. Navyše máte vždy na výber, ako sa pri vymaľovávaní najlepšie zabaviť. Omaľovánky si môžete vyfarbovať online. Vtedy máte tú výhodu, že ak sa vám nejaká farba na obrázku nepáči, môžete ju veľmi ľahko nahradiť inou. Výsledná podoba omaľovánky sa tak môže niekoľkokrát zmeniť. Alebo si ich vytlačte a vymaľujte na papieri farbičkami, fixkami, vodovými či temperovými farbami. To už je na vás. Hotový obrázok si môžete dať potom na nástenku alebo niekomu podarovať. Nie je to skvelé?

V kategórii ostatné omaľovánky nájdete naozaj všeličo. Objavia sa tu zvieratká, hviezdičky, obrázky z bežného života. Možno nejaké to chutné ovocie a zeleninka, ktoré sa na vás budú usmievať a určite vás potešia. Môžu sem pribudnúť omaľovánky s neočakávanou témou, ktorú inde nenájdete. Inšpirácii sa medze nekladú. Vymaľujte si teda každý deň nové omaľovánky celkom zadarmo na Rexíkovi.

Strašiačik

Na poli stojí strašiak sám. Vymaľuj ho, poteší sa! Online omaľovanka strašiak na…

0 komentarov
Veľkonočné zajačiky

Veľkonočná omaľovanka so zajacmi, ktorá poteší všetkých.

1 komentár
Vodníkova pohoda

Jarná omaľovanka a vodník, ako sa vyhrieva pri rybníku.

0 komentarov
Super šachová

Zaujímavá omaľovanka so šachovými figúrkami.

7 komentárov
Chrobáčik na liste

Zaujímavá detská omaľovánka s prírodným obrázkom.

1 komentár
Kocúr na disco

Milá omaľovanka pre deti a kocúr, ako tancuje na disco.

1 komentár
Kocour na disco

Milá omalovánka pro děti a kocour, jak tancuje na disco.

0 komentarov
Blíži sa drak!

Rozprávková omaľovanka a drak, ako sa chystá na hrad.

2 komentáre