omalovanky

zoradiť podľa:

Rexík pre vás neustále vyhľadáva pekné nové online omaľovánky. Každá je niečím iná a originálna. Navyše máte vždy na výber, ako sa pri vymaľovávaní najlepšie zabaviť. Omaľovánky si môžete vyfarbovať online....

Rexík pre vás neustále vyhľadáva pekné nové online omaľovánky. Každá je niečím iná a originálna. Navyše máte vždy na výber, ako sa pri vymaľovávaní najlepšie zabaviť. Omaľovánky si môžete vyfarbovať online. Vtedy máte tú výhodu, že ak sa vám nejaká farba na obrázku nepáči, môžete ju veľmi ľahko nahradiť inou. Výsledná podoba omaľovánky sa tak môže niekoľkokrát zmeniť. Alebo si ich vytlačte a vymaľujte na papieri farbičkami, fixkami, vodovými či temperovými farbami. To už je na vás. Hotový obrázok si môžete dať potom na nástenku alebo niekomu podarovať. Nie je to skvelé?

V kategórii ostatné omaľovánky nájdete naozaj všeličo. Objavia sa tu zvieratká, hviezdičky, obrázky z bežného života. Možno nejaké to chutné ovocie a zeleninka, ktoré sa na vás budú usmievať a určite vás potešia. Môžu sem pribudnúť omaľovánky s neočakávanou témou, ktorú inde nenájdete. Inšpirácii sa medze nekladú. Vymaľujte si teda každý deň nové omaľovánky celkom zadarmo na Rexíkovi.

Páv

Online omaľovanka pre deti s pávom.

4 komentáre
Ovečky

Krásna online omaľovanka a ovečky na pastve.

5 komentárov
Vtáčik a dúha

Zvieracia online omaľovanka s vtáčikom.

0 komentarov
Ježko

Milá online omaľovanka a ježko s jablkom.

9 komentárov
Bocian

Pekná online omaľovanka pre deti a bocian, ktorý nesie bábätko.

7 komentárov
Školské potreby

Online omaľovanka pre deti a školské potreby.

15 komentárov
Muchotrávka

Pekná online omaľovanka pre deti s muchotrávkou.

1 komentár
Vážka

Krásna online omaľovanka s vážkou.

2 komentáre