omalovanky

zoradiť podľa:

Rexík pre vás neustále vyhľadáva pekné nové online omaľovánky. Každá je niečím iná a originálna. Navyše máte vždy na výber, ako sa pri vymaľovávaní najlepšie zabaviť. Omaľovánky si môžete vyfarbovať online....

Rexík pre vás neustále vyhľadáva pekné nové online omaľovánky. Každá je niečím iná a originálna. Navyše máte vždy na výber, ako sa pri vymaľovávaní najlepšie zabaviť. Omaľovánky si môžete vyfarbovať online. Vtedy máte tú výhodu, že ak sa vám nejaká farba na obrázku nepáči, môžete ju veľmi ľahko nahradiť inou. Výsledná podoba omaľovánky sa tak môže niekoľkokrát zmeniť. Alebo si ich vytlačte a vymaľujte na papieri farbičkami, fixkami, vodovými či temperovými farbami. To už je na vás. Hotový obrázok si môžete dať potom na nástenku alebo niekomu podarovať. Nie je to skvelé?

V kategórii ostatné omaľovánky nájdete naozaj všeličo. Objavia sa tu zvieratká, hviezdičky, obrázky z bežného života. Možno nejaké to chutné ovocie a zeleninka, ktoré sa na vás budú usmievať a určite vás potešia. Môžu sem pribudnúť omaľovánky s neočakávanou témou, ktorú inde nenájdete. Inšpirácii sa medze nekladú. Vymaľujte si teda každý deň nové omaľovánky celkom zadarmo na Rexíkovi.

Veselý červík

Veselá online omaľovanka ukazuje, ako si červík v horách užíva slniečko.

2 komentáre
Farby na polici

Naozaj farebná omaľovanka na vytlačenie alebo na online vyfarbenie. Plechovky a tuby s…

7 komentárov
Malý lev v savane

Milá omaľovanka, kde sa malý lev chystá spinkať.

1 komentár
Dobrá pizza

Omaľovánka pre všetkých milovníkov pizze.

5 komentárov
Čokoládka

Omaľovanka na vytlačenie alebo online vymaľovanie. Čokoládka, kto by si nedal?

0 komentarov
Baktérie v puse

Omaľovanka pre všetky deti, ktoré si už dokážu samy čistiť zuby. :-D

1 komentár
Brachiosaurus

Vymaľujte si brachiosaura v bažine.

4 komentáre
Malá čarodejnica

Krásna online omaľovanka a malá čarodejnica na metle.

10 komentárov