omalovanky

zoradiť podľa:

Rexík pre vás neustále vyhľadáva pekné nové online omaľovánky. Každá je niečím iná a originálna. Navyše máte vždy na výber, ako sa pri vymaľovávaní najlepšie zabaviť. Omaľovánky si môžete vyfarbovať online....

Rexík pre vás neustále vyhľadáva pekné nové online omaľovánky. Každá je niečím iná a originálna. Navyše máte vždy na výber, ako sa pri vymaľovávaní najlepšie zabaviť. Omaľovánky si môžete vyfarbovať online. Vtedy máte tú výhodu, že ak sa vám nejaká farba na obrázku nepáči, môžete ju veľmi ľahko nahradiť inou. Výsledná podoba omaľovánky sa tak môže niekoľkokrát zmeniť. Alebo si ich vytlačte a vymaľujte na papieri farbičkami, fixkami, vodovými či temperovými farbami. To už je na vás. Hotový obrázok si môžete dať potom na nástenku alebo niekomu podarovať. Nie je to skvelé?

V kategórii ostatné omaľovánky nájdete naozaj všeličo. Objavia sa tu zvieratká, hviezdičky, obrázky z bežného života. Možno nejaké to chutné ovocie a zeleninka, ktoré sa na vás budú usmievať a určite vás potešia. Môžu sem pribudnúť omaľovánky s neočakávanou témou, ktorú inde nenájdete. Inšpirácii sa medze nekladú. Vymaľujte si teda každý deň nové omaľovánky celkom zadarmo na Rexíkovi.

Malá čarodejnica

Krásna online omaľovanka a malá čarodejnica na metle.

2 komentáre
Dopravné značky

Chlapčenská online omaľovanka a dopravné značky.

1 komentár
Veselá sovička

Zvieracia online omaľovanka so sovičkou.

5 komentárov
Priateľskí žraloci

Zvieracia online omaľovanka so žralokmi.

0 komentarov
Farebný budík

Pekná online omaľovanka s budíkom.

1 komentár
Rexík a jeho kamarát

Super online omaľovanka s Rexíkom.

1 komentár
Tropický motýľ

Skvelá online omaľovanka s tropickým motýľom.

0 komentarov
Tropický motýl

Skvělá online omalovánka s tropickým motýlem.

0 komentarov