omalovanky

zoradiť podľa:

Milé dievčatá, čo máte najradšej? Rexík myslí aj na vás a na to, čo by sa vám mohlo páčiť. Preto pravidelne pridáva nové omaľovánky pre dievčatá. Pozrime sa teda spolu na to, aké obrázky vám ponúkajú naše...

Milé dievčatá, čo máte najradšej? Rexík myslí aj na vás a na to, čo by sa vám mohlo páčiť. Preto pravidelne pridáva nové omaľovánky pre dievčatá. Pozrime sa teda spolu na to, aké obrázky vám ponúkajú naše veselé online dievčenské omaľovánky.

Ak sa radi staráte o bábiky alebo mladšieho bračeka či sestričku, určite vás potešia omaľovánky usmiatych bábätiek a hrajúcich sa detí. Dievčatá sa tak ako chlapci rady hrajú na nejaké povolanie. Teraz si môžu hravo vymaľovať postavu, akou by sa chceli stať, keď budú veľké. Omaľovánky pre dievčatá, ktoré túžia po povolaní kuchárky, učiteľky, speváčky, sestričky či lekárky, si môžete vždy vymaľovať online. Omaľovánka môže byť zakaždým iná, pretože farby môžete jednoducho meniť. Všetky naše dievčenské omaľovánky sú aj na vytlačenie, takže si ich môžete so sebou zobrať do záhradky alebo na výlet a vymaľovať si ich na papieri vašimi obľúbenými farbičkami.

Páčiť sa vám určite budú aj omaľovánky princezny, veď všetky dievčatá sú tak trochu princezničky. Neprehliadnite ani krásne farebné omaľovánky kvetov. Online kvietky vás potešia kedykoľvek v roku. A keď si omaľovánku vytlačíte a vlastnoručne vymaľujete, získate pekný darček pre mamičku či babičku, ktorý ich určite poteší.

Kvietok pre dievčatá

Dievčatá, tu je malá pozornosť pre vás! :) Online omaľovánky pre malé slečny.

7 komentárov
Hra na violončelo

Viete hrať na nejaký hudobný nástroj, deti? Farebné online omaľovánky.

8 komentárov
Egypťanka

Online omaľovánky pre dievčatá. Ako sa vám páči táto Egypťanka?

13 komentárov
Módna prehliadka

Online omaľovánky pre dievčatá. Aj vy by ste sa prešli po móle?

197 komentárov
Anjelik bez mena

Ako by sa tak mohol volať tento anjelik? Pekné online omaľovánky pre dievčatá.

37 komentárov
Korčule

Hurá na korčule! Veselé online omaľovánky pre deti.

13 komentárov
Kozmetika

Online omaľovánky pre dievčatá. Chceli by ste sa stať kozmetičkou?

10 komentárov
Snowboardistka

Tak čo, dievčatá, máte radšej lyže alebo snowboard? Zimné online omaľovánky.

19 komentárov