omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Tropický motýľ

Skvelá online omaľovanka s tropickým motýľom.

0 komentarov
Tropický motýl

Skvělá online omalovánka s tropickým motýlem.

0 komentarov
Morská korytnačka

Milá online omaľovanka s malou korytnačkou v mori.

4 komentáre
Tulene vo vode

Krásna zvieracia online omaľovanka a kúpajúce sa tulene.

0 komentarov
Hadíkovia

Zvieracia online omaľovanka a farebné hady.

0 komentarov
Nahnevané mačičky

Mačacia online omaľovanka pre deti.

6 komentárov
Psíček a kostička

Online omaľovanka s hladným psíkom.

0 komentarov
Páv

Online omaľovanka pre deti s pávom.

7 komentárov