omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Večer v pralese

Pekná omaľovanka s papagájmi, ktoré si niečo šepkajú večer v pralese.

1 komentár
Ovocie v mise

Vymaľujte si zátišie s ovocím v mise.

3 komentáre
Jesenné hríbiky

Vymaľujte si hríbiky z jesennej prechádzky.

0 komentarov
Opička

Milá online omaľovanka pre deti, ktorá je aj na vytlačenie.

0 komentarov
Sliepočky

Sliepočky v online omaľovanke aj na vytlačenie.

0 komentarov
Kúpanie s tuleňmi

Zábavná omaľovanka pre malé deti a kúpanie s tuleňmi.

0 komentarov
Brachiosaurus

Vymaľujte si brachiosaura v bažine.

3 komentáre
Zmrzlinky

Omaľovanka pre dievčatá aj chlapcov a zmrzliny a nanuky na konci leta.

1 komentár