omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Bocian priletí na jar

Milá omaľovanka s bocianom, ktorý priletí až vtedy, keď je naozajstná jar.

9 komentárov
Jarná krajina

Online omaľovanka s dúhou. Vymaľujte ju hneď alebo vytlačte.

0 komentarov
Veselé zajačiky

Milá jarná omaľovanka zajačiky, ako sa kŕmia na políčku s mrkvičkami. Vymaľujte…

5 komentárov
Kalkulačka chrlí čísla

Super omaľovánka kalkulačka a farebné čísla je aj na vytlačenie.

2 komentáre
Mačacia láska

Omaľovanka mačičky a srdiečka.

3 komentáre
Dve šteniatka a mama

Online omaľovanka šteniatka jazvečíky, ako sa tešia z teplého dňa.

0 komentarov
Obľúbený hrášok

Omaľovanka hrášok. Obľúbená zeleninka na vyfarbenie online a je tiež na…

1 komentár
Malý slimáčik a mama

Milá omaľovanka a dva slimáčiky, ako sa vozia jeden na druhom, vyfarbujte to…

2 komentáre