omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Morské koníčky

Morská omaľovanka na Rexíku, kde morské koníky vytvárajú krásne zátišie.

0 komentarov
Líška Ryška

Milá zimná omaľovanka s líškou.

3 komentáre
Kačka pri počítači?

Pekná vtipná omaľovanka, že kačka sedí pri počítači? U nás na www.rexik.sk je…

1 komentár
Rexík po prázdninach v škole

Omaľovánka s maskotom našej www. Rexík v škole po prázdninách.

3 komentáre
Pokazený robot

Omaľovánka s robotom, ktorý sa v zime pokazil je pre chlapcov aj pre dievčatá.

0 komentarov
Traja mudrci

Posledná vianočná omaľovanka o troch kráľoch, čo prišli pozdraviť…

2 komentáre
Veselá raketa

Online omaľovanka aj na vytlačenie je dnes o Vesmíre. Alebo je to o veselej rakete?

1 komentár
Rexík rybárči na snehu

Online omaľovanka s Rexíkom na zamrznutom rybníku. Rybačka je super!

3 komentáre