omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Pes na jesennej prechádzke

Omaľovánka chlpatý psík a jesenná prechádzka je dnes na www.rexik.sk.

0 komentarov
Chalúpka

Omaľovánka so zimným motívom, domček ako perníková chalúpka.

3 komentáre
Farby na polici

Naozaj farebná omaľovanka na vytlačenie alebo na online vyfarbenie. Plechovky a tuby s…

7 komentárov
Zelené kolibríky

Krásna omaľovanka na online vymaľovanie alebo na vytlačenie a kolibríky, ako si…

3 komentáre
Mačička na streche

Mačka na streche - omaľovanka na online vyfarbenie alebo vytlačenie.

1 komentár
Slimák na jeseň

jesenná omaľovanka so slimáčikom.

0 komentarov
Malý lev v savane

Milá omaľovanka, kde sa malý lev chystá spinkať.

1 komentár
Hviezdičky s mašličkami

Krásna omaľovanka Hviezdičky, ako spolu sedia na oblohe.

9 komentárov