omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Robotík v lese

Milá omaľovanka ako robot v lese pestuje turistiku. :-D

1 komentár
Nočný vlak

Online omaľovanka pre všetky deti.

1 komentár
O chvíľu je vysvečko

Aj vy už v škole máte voľnejšie? Vyfarbite si omaľovanku s vysvedčením! :-D

2 komentáre
Lopty na pláži

Omaľovanka pre všetkých, ktorí majú radi leto. Aj lopty si na pláži užívajú.

1 komentár
Dievčatko a motýľ

Moderná omaľovanka s motívom leta dievčatko a motýľ, ktorý si sadol na jej prst.

5 komentárov
Ponorka v hlbočine

Hlboko pod vodou je pestrý život. Objavte ho a obrázok si vymaľujte.

4 komentáre
Pilotka v oblakoch

Super online omaľovánka s lietadlom.

0 komentarov
Ostrov s pokladom

Ako si predstavujete tajný ostrov pokladov? Online omaľovánky plné dobrodružstva.

2 komentáre