omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Výlet vo vesmíre

Zaujímavá omaľovánka Vesmír, ako si kozmonaut urobil výlet medzi hviezdičky.

0 komentarov
Dobrá pizza

Omaľovánka pre všetkých milovníkov pizze.

5 komentárov
Príprava na Halloween

Omaľovanka so strašidelným motívom.

1 komentár
Lúčny koník je veselý

Lúčny koník je dnes veselý, všade má plno jedla. :-D

1 komentár
Čokoládka

Omaľovanka na vytlačenie alebo online vymaľovanie. Čokoládka, kto by si nedal?

0 komentarov
Malá panda

Pekná detská omaěovanka panda, ako sedí a kŕmi sa bambusom.

2 komentáre
Práca s kladivom

Omaľovanka pre chlapcov s kladivami, ktoré veľmi pracovali...

1 komentár