omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Super šachová

Zaujímavá omaľovanka so šachovými figúrkami.

7 komentárov
Vystavený dinosaurus

Omaľovanka s obrázkom z múzea - výstava dinosaurov vás určite zaujme.

9 komentárov
Dokonalo krásne kamzíky

Špeciálna maľovanka s vysokohorskými kozami. :-D

4 komentáre
Mesiac a hviezdy

Jednoduchá maľovanka. Hviezdičky a Mesiac rozžiaria váš deň.

0 komentarov
Vyfarbi si slniečko

Veselá maľovanka Slniečko na oblohe, ako sa usmieva na celé kolo. :-D

4 komentáre
Chrobáčik na liste

Zaujímavá detská omaľovánka s prírodným obrázkom.

1 komentár
Pracovitý bagrík

Jednoduchá omaľovanka pre malé deti, pre chlapcov a všetkých nelenivcov. :-D

4 komentáre
Princezná vo veži

Krásna princezná vo veži je dnes hrdinkou omaľovanky. Vyfarbovanie online je relax.

9 komentárov