omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Strašiačik

Na poli stojí strašiak sám. Vymaľuj ho, poteší sa! Online omaľovanka strašiak na…

2 komentáre
Kozmonautka na planétke

Krásna omaľovánka pre deti s fantáziou.

0 komentarov
Rexík automechanikom

Chlapčenská omaľovánka rozobraté autá veterány.

3 komentáre
Zmrzliny a nanuky

Milá omaľovánka pre chlapcov aj dievčatá - každý si rád pochutí na zmrzline.

3 komentáre
Párik papagájov

Krásna omaľovanka s papagájmi. Môžete ju vyfarbiť online alebo vytlačiť.

3 komentáre
Artistka v cirkuse

Online omaľovanka z cirkusu. Vymaľujte si dievčatko - artistku.

4 komentáre
Cirkusové predstavenie

Pekná omaľovanka o tom, čo sa deje v cirkuse.

2 komentáre
Pštrosie mláďa

Omaľovanka pštrosie mláďa, páči sa ti? Vyfarbi ju!

0 komentarov