omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Kocúr na disco

Milá omaľovanka pre deti a kocúr, ako tancuje na disco.

1 komentár
Kocour na disco

Milá omalovánka pro děti a kocour, jak tancuje na disco.

0 komentarov
Blíži sa drak!

Rozprávková omaľovanka a drak, ako sa chystá na hrad.

2 komentáre
Sánkovačka s kokosy

Zábavná online maľovanka a ako všetky na Rexíkovi, môžeš aj túto maľovanku…

2 komentáre
Zbieranie jabĺčok

Omaľovanky pre deti sme dnes ozvláštnili obrázkom z úplne iného ročného obdobia.

3 komentáre
Mušia omaľovanka

Online omaľovanka s malou muchou a rozkvitnutými kvietkami.

1 komentár
Snehuliaci

Ešte jedna zimná omaľovanka. Snehuliaci sú postavení v plnej kráse, ako sa v zime…

1 komentár
Mimozemšťan

Báječná omaľovánka s malým mimozemšťankom, ktorý už čaká na vymaľovanie.

0 komentarov