omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Princezná v malinách

Omalovánka pro holky malinová princezna se zalíbí také klukům.

4 komentáre
Kamión s ovocím

Pekná omaľovánka pre chlapcov a kamión na ceste s nákladom ovocia.

1 komentár
Medvedica na prechádzke

Milá dievčenská omaľovanka a v nej medvedica, ako sa prechádza po lúke.

0 komentarov
Autíčka na výlete

Chlapčenská omaľovanka autá pre všetky deti, ktoré majú rady výlety.

2 komentáre
Baktérie v puse

Omaľovanka pre všetky deti, ktoré si už dokážu samy čistiť zuby. :-D

1 komentár
Večer v pralese

Pekná omaľovanka s papagájmi, ktoré si niečo šepkajú večer v pralese.

1 komentár
Ovocie v mise

Vymaľujte si zátišie s ovocím v mise.

3 komentáre
Jesenné hríbiky

Vymaľujte si hríbiky z jesennej prechádzky.

0 komentarov