Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Tom a Jerry - V obkľúčení

Pozor, Jerry, dnes sú tu až dvaja kocúrikovia! Veselé Tom a Jerry rozprávky online.

4 komentáre
Máša a medveď - Sladký život

Máša dostala chuť na sladké. Veselé rozprávky pre deti Máša a medveď.

3 komentáre
Mimoni - Banán

Vtipná animovaná rozprávka Mimoni! Ako sa vám budú páčiť títo malí nezbedníci?

12 komentárov
Prasiatko Peppa - Choroba

Prasiatko Peppa ochorelo. Sledujte pekné animované rozprávky online.

1 komentár
Larva - Terminátor

Krátke animované rozprávky Larva. Dnes larvy navštívi terminátor!

0 komentarov
Mr. Bean - Hľadaný zločinec

Zábavné animované rozprávky pre deti. Mr. Bean sa dnes omylom dostane do väzenia!

1 komentár
Oggy a šváby - Kocka

Čo je to za záhadnú kocku pred Oggyho domom? Nová časť vtipnej online rozprávky.

0 komentarov
Angry Birds - Ako preraziť bránu

Chuck sa pokúsi preraziť bránu a zachrániť vajíčka. Angry Birds rozprávky online.

2 komentáre