Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Máša a medveď - Dobrú chuť!

Mášu a medveďa dnes čaká varenie. Sledujte pekné rozprávky pre deti online.

0 komentarov
Môj malý Pony - Grifónka valcuje

Skvelá časť vašej obľúbenej rozprávky Môj malý Pony už je online aj tu.

5 komentárov
Tom a Jerry - Neviditeľná myš

Skvelá časť online rozprávky Tom a Jerry o neviditeľnej myške.

1 komentár
Larva - Strunka

Bláznivé rozprávky Larva a skákanie na strunke.

2 komentáre
Angry Birds - Aj vlasy robia…

Zábavné online rozprávky Angry Birds tento raz o tom, ako vtáčik zostarol.

0 komentarov
Prasiatko Peppa - Búrka

Nová epizóda online rozprávky Prasiatko Peppa bude o búrke.

0 komentarov
Naša malá princezná - Chce mať…

Nový diel peknej rozprávky o malej princezničke a jej kamarátoch.

2 komentáre
Mimoni - Poplach na pošte

Malí nezbední Mimoni v krátkej rozprávke o triedení balíkov na pošte.

3 komentáre