Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Tom a Jerry - Večera s myškou

Super rozprávky pre deti a s nimi Tom a Jerry a ich vymýšľanie pri večeri.

0 komentarov
Máša a medveď - Strach a hrôza

Tak trošku strašidelný diel vašej obľúbenej rozprávky Máša a medveď.

0 komentarov
Angry Birds - Fotografovanie

Ako sa Chuck chcel fotografovať. Super Angry Birds rozprávky pre deti.

0 komentarov
Mr. Bean - Mladý Mr. Bean

Ako vyzeral Mr. Bean ako malý chlapec? Super online rozprávky pre deti.

2 komentáre
Mimoni - Dovolenka na lodi

Mimoni a ich dovolenka na mori. Sledujte rozprávky pre deti online!

3 komentáre
Tom a Jerry - Dvaja mušketieri

Zábavné rozprávky Tom a Jerry a nová časť, ktorú môžete sledovať online.

2 komentáre
Máša a medveď - Jar je tu

Rozprávka Máša a medveď je tu zas! Už je tu jar.

2 komentáre
Angry Birds - Najlepší priateľ…

Aj kráľ prasiatok chce mať domáce zvieratko. Super Angry Birds rozprávky tu a…

3 komentáre