Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Oggy a šváby - Pokutový kop

Online rozprávky Oggy a šváby sú tu zas. Dnes to bude o futbale.

1 komentár
Mimoni - Smartphone

Aj Mimoni si užívajú výhody technológií. Sledujte rozprávky o Mimoňoch online.

1 komentár
Tom a Jerry - Lietajúci kocúr

V tejto časti online rozprávky Tom a Jerry bude veselo - Tom bude lietať!

0 komentarov
Máša a medveď - Orchester

Super časť online rozprávky Máša a medveď vás pobaví aj dnes.

0 komentarov
Angry Birds - Kráľ ringu

Dnešný diel rozprávky Angry Birds bude o prasiatkach a súboji v ringu.

0 komentarov
Mr. Bean - Bezdomovec

Super online rozprávky Mr. Bean a ďalšia zábavná epizóda.

6 komentárov
Mimoni - Kto dočiahne ďalej?

Mimoni súťažia v tom, kto dočiahne ďalej. Sú tu online rozprávky Mimoni!

2 komentáre
Tom a Jerry - Myš v apartmáne

Online rozprávka Tom and Jerry o tom, ako sa Jerry dostal Tomovi do apartmánu.

0 komentarov