Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Pixar - Kúzelník Presto

Veselá animovaná Pixar rozprávka o kúzelníkovi a jeho hladnom zajačikovi.

5 komentárov
Mickey Mouse - Súper v láske

Mickey musí v ďalšej časti tejto rozprávky pre deti bojovať o svoju lásku.

2 komentáre
Opatrovanie mačky

Bláznivá rozprávka pre deti o tom, ako Mr. Bean stráži neposednú mačku.

4 komentáre
Máša a Medveď - Škola

Prvý deň školy. Super online rozprávka pre deti.

14 komentárov
Pat a Mat - Rogalo

Zábavná animovaná rozprávka pre deti. Tentokrát o rogale.

7 komentárov
Pingu - Hra

Nemôže sa hrať. Takéto správanie určite nie je pekné. Čo na to hovoríte?

15 komentárov
Looney Tunes - Naháňačka

Ako ho len chytí? Online youtube rozprávka zo série Looney Tunes.

5 komentárov
Bol raz jeden život - Toxíny

Náučná rozprávka pre najmenších o ľudskom tele.

10 komentárov