Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Angry Birds – stráženie…

Zábavná online rozprávka s Angry Birds. Modrí chlapci strážia vajíčka.

0 komentarov
Tom a Jerry – Láska je láska

Milá online rozprávka zadarmo. Tom sa zamiloval.

0 komentarov
Angry Birds – Fotenie

Zábavná rozprávka s Angry Birds. Vtáčik Chuck sa chce stále fotiť.

0 komentarov
Tom a Jerry - Létající kocour

Tom si zhotovil křídla a jde lovit ptáčka a Jerryho. Vtipná online pohádka zdarma.

3 komentáre
Mr. Bean – Upratovanie odpadkov

Mr. Beana pochytila upratovacia nálada a snaží sa vyčistiť celé mesto. Zábavná…

2 komentáre
Angry Birds – Bublifuk

Páčia sa ti online rozprávky s Angry Birds? Tak si pozri nový diel s vtáčikom,…

1 komentár
Prasiatko Peppa – Škôlka

Milá online rozprávka pre najmenších. Prasiatko Peppa ide s Tomáškom do škôlky.

1 komentár
Mr. Bean – Stráženie rybičky

Vtipná online rozprávka s Mr. Beanom, ktorý musí postrážiť rybičku svojej…

0 komentarov