Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Angry Birds – vtáčik Shakira

Veselá rozprávka s Angry Birds a vtáčikom Shakirou.

0 komentarov
Prasiatko Peppa – Púšťanie…

Nová online rozprávka pre deti. Peppa púšťa šarkana.

0 komentarov
Angry Birds – Karate majster

Nová oline rozprávka s Angry Birds a majstrom v karate.

1 komentár
Tom a Jerry – Tiger

Vtipná animovaná online rozprávka pre deti. Tom a Jerry v ZOO.

0 komentarov
Mr. Bean – Bankomat

Animovaná online rozprávka pre deti. Mr. Beana hnevá bankomat.

1 komentár
Angry Birds - Bojím!

Nová online rozprávka pre deti zadarmo a vydesený vtáčik Chuck.

2 komentáre
Prasiatko Peppa – Jazda na…

Skvelá online rozprávka s Peppou. Tentoraz sa učí jazdiť na bicykli.

0 komentarov
Angry Birds – Super schovka

Veselá online rozprávka s Angry Birds. Vtáčiky sa hrajú na schovávačku.

1 komentár