Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Mr. Bean- Noviny

Poďte sa tiež zabaviť sledovaním super rozprávky online. Mr. Bean rieši krádež…

1 komentár
Angry Birds- Obrie prasiatko

Angry Birds a útok obrieho prasiatka. Pozerajte sa na rozprávky online.

0 komentarov
Tom a Jerry - Trojité ťažkosti

Tom dostal za úlohu strážiť tri zlé mačiatka. Sledujte zábavné rozprávky online.

0 komentarov
Mr Bean- Učiteľ hudby

Pozrite sa vtipný diel online rozprávky s Mr.Bean. Tentoraz sa rozhodne, že sa naučí…

0 komentarov
Angry Birds-Najlepšia hra

Obľúbená online rozprávka o Angry Birds a hre na počítači.

0 komentarov
Prasiatko Peppa - Štikútka

Super online rozprávka, kde prasiatko Peppa lieči Tomáškovu štikútku.

1 komentár
Mimoni - Svadba Padoucha

Skvelá online rozprávka s bláznivými Mimoňmi.

7 komentárov
Gumkáči- Most cez rieku Krág

Nový diel on-line rozprávky o gumkáčoch. Bručún stavia veľkolepý most.

2 komentáre