Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Larva - Supertekutina

Supertekutina dá larvám neobyčajnú silu. Veselé online rozprávky.

3 komentáre
Oggy a šváby - Muž z múky

Keď zrazu múka ožije. Úžasné online rozprávky pre deti plné zábavy.

3 komentáre
Mr. Bean - Hororový Bean

Mr. Bean ide do kina na horor! Veselé animované rozprávky s Mr. Beanom.

5 komentárov
Mimoni - Praveké dobrodružstvo

Mimoni strážia praveké dieťatko. Veselé animované rozprávky Mimoni zadarmo.

10 komentárov
Máša a medveď - Hrnček, var!

Milé rozprávky pre deti Máša a medveď. Čo bude Máša robiť s takým množstvom…

6 komentárov
Angry Birds - Moja kukurica!

O tom, ako vtáčik dostal veľkú chuť na kukuricu. Online rozprávky Angry Birds.

4 komentáre
Prasiatko Peppa - Nakupovanie

Peppa ide s rodičmi nakupovať do supermarketu. Animované rozprávky pre najmenších.

7 komentárov
Larva - Akvárium

Online rozprávky Larva a záchrana malej rybky.

4 komentáre