Ostatné

zoradiť podľa:

Neviete, aké online rozprávky by ste si dnes pozreli? Čo tak skúsiť Rexíkove ostatné rozprávky? Nájdete tu slávne aj menej známe rozprávky pre deti, ktoré nie sú zaradené do žiadnej špeciálnej kategórie....

Neviete, aké online rozprávky by ste si dnes pozreli? Čo tak skúsiť Rexíkove ostatné rozprávky? Nájdete tu slávne aj menej známe rozprávky pre deti, ktoré nie sú zaradené do žiadnej špeciálnej kategórie.

Youtube videá v kategórii ostatné rozprávky môžu pochádzať z celého sveta. Pobavia vás svojimi zábavnými situáciami a peknými obrázkami. Často v nich vystupujú zvieratká. Aké asi môžu mať zážitky? Niektoré animované rozprávky už sú staršie, ale stále veľmi pekné a obľúbené. Zábavnou formou sa z nich možno dozviete aj užitočné informácie. Poznáte napríklad rozprávky Bol raz jeden život? Uvidíte, ako funguje vaše telo a aj to, ako asi vyzerá, keď sa vám po tele preháňajú bacily a biele krvinky proti nim bojujú.

Rexík vie, že aj rozprávky, ktoré možno ešte nepoznáte, sú veselé a stojí za to ich vidieť. Sledovať ich môžete celkom zadarmo. Tak čo, páči sa vám Rexíkov výber? Vaše obľúbené si pozrite spolu s kamarátmi a tie ostatné môžete ohodnotiť hviezdičkami podľa toho, ako sa vám páčili.

Shaun – Abrakadabra

Vtipná online rozprávka a ovečka Shaun kúzli.

2 komentáre
Zvláštne rande

Pekné animované video o láske. Sledujte zamilované rozprávky online aj na Valentína.

34 komentárov
Mrkvové šialenstvo

Veselá online rozprávka pre deti so zajkom, ktorého sa snažia chytiť dvaja lovci.

9 komentárov
Looney Tunes - Naháňačka

Ako ho len chytí? Online youtube rozprávka zo série Looney Tunes.

6 komentárov
Looney Tunes - Pasca

Ako ho len chytí? Online youtube rozprávka zo série Looney Tunes.

6 komentárov
Pepek námorník - Vytopený dom

Zábavná online rozprávka, v ktorej nechýba špenát.

3 komentáre
Caillou - Swimming

Caillou sa učí plávať. Mrknite na túto anglickú rozprávku online.

5 komentárov