Pat a Mat

zoradiť podľa:

Dievčatá a chlapci, poznáte rozprávky Pat a Mat? Sú to dvaja kamaráti, ktorí neustále čosi majstrujú a snažia sa šikovnými nápadmi vylepšiť svoj domček či záhradu. Len sa im to akosi nikdy nepodarí podľa...

Dievčatá a chlapci, poznáte rozprávky Pat a Mat? Sú to dvaja kamaráti, ktorí neustále čosi majstrujú a snažia sa šikovnými nápadmi vylepšiť svoj domček či záhradu. Len sa im to akosi nikdy nepodarí podľa plánu. Online rozprávky Pat a Mat vás preto zaručene pobavia!

Viete, čo sa Rexíkovi na tejto dvojici kutilov páči najviac? Pat a Mat sa nikdy nevzdávajú. Aj keď sa im nedarí, neboja sa hľadať ďalšie riešenie. Výsledok ich práce je často nečakaný, ale zato originálny. Pat a Mat si jednoducho dokážu poradiť so všetkým. Veď aj preto môžete na konci každej rozprávky vidieť ich slávne víťazné gesto. A je to!

Ste zvedaví, ako si Pat a Mat poradia s bohatou úrodou chutných jahôdok? Alebo ako sa im podarí nasťahovať do bytu klavír? Zábavné animované rozprávky Pat a Mat vás naučia, že keď sa chce, tak sa dá zvládnuť hocičo - aj tá najväčšia katastrofa, ktorú ste v domácnosti svojím vymýšľaním spôsobili. Tak neváhajte a pozrite si s Rexíkom tieto veselé rozprávky zadarmo. Pat a Mat si pre vás deti vymyslia vždy nové prekvapenie.

Pat a Mat - Cyklisti

Pat a Mat sa chystajú na výlet na bicykli. Veselá online rozprávka pre deti.

3 komentáre
Pat a Mat - Rogalo

Zábavná animovaná rozprávka pre deti. Tentokrát o rogale.

11 komentárov
Pat a Mat - Autodráha

Zábavná animovaná rozprávka pre deti. Tentokrát o autodráhe.

8 komentárov
Pat a Mat- Línia

Zábavná animovaná rozprávka pre deti. Tentokrát o štíhlej línii.

5 komentárov
Pat a Mat - Automat

Zábavná animovaná rozprávka pre deti. Tentokrát o automate.

10 komentárov
Pat a Mat - Kabriolet

Zábavná animovaná rozprávka pre deti. Tentokrát o kabriolete.

3 komentáre
Pat a Mat - Jahody

Zábavná animovaná rozprávka pre deti. Tentokrát o jahodách.

10 komentárov
Pat a Mat - Postele

Zábavná animovaná rozprávka pre deti. Tentokrát o posteliach.

5 komentárov