Tom a Jerry

zoradiť podľa:

Pozor, beží k vám bláznivá dvojica Tom a Jerry. Večný boj, keď mačka naháňa myš, sa asi nikdy neskončí. Vy si ale pri týchto nezbedných dobrodružstvách užijete veľa zábavy. Pozrite si s kamarátmi rozprávky...

Pozor, beží k vám bláznivá dvojica Tom a Jerry. Večný boj, keď mačka naháňa myš, sa asi nikdy neskončí. Vy si ale pri týchto nezbedných dobrodružstvách užijete veľa zábavy. Pozrite si s kamarátmi rozprávky Tom a Jerry online u vás doma a zadarmo.

Niekedy sa Tom a Jerry počas rozprávky naháňajú len tak. Často to ale celé začne kvôli jedlu, ktoré má Jerry tak rád. Keď sa však o tom dozvie domáca pani, Tom má problémy. A preto Jerrymu nedá pokoj. Ten je však šikovný a unikne aj z tej najhrozivejšej pasce. Vlastne možno ani nechceme, aby Tom niekedy Jerryho chytil. Inak by sme predsa už nevideli ďalšie rozprávky Tom a Jerry!

Ak sa chcete zapojiť do naháňačky z tejto rozprávky aj vy deti, zahrajte si s Rexíkom online Tom a Jerry hry. Precvičíte si v nich postreh a rýchle reakcie. Buďte ako Tom a prekazte Jerrymu plány v kradnutí jedla. Alebo si ako Jerry zajazdite na traktore a nazbierajte čo najviac dobrôt. Toto je naozaj tá pravá zábava pre deti. Veď hry a rozprávky Tom a Jerry patria medzi najlepšie a najobľúbenejšie na svete.

Tom a Jerry - Strašné obrazy

Najstrašnejšie scény z rozprávky Tom a Jerry.

2 komentáre
Tom a Jerry – Rybka

Tom, Jerry a krásna rybka v online rozprávke pre deti.

27 komentárov
Tom a Jerry – Kúzelná víla

Animovaná online pohádka s Tomem, Jerrym a kouzelnou vílou.

1 komentár
Tom a Jerry – Robomyš

Tom, Jerry a Robomyš v animovanej online rozprávke.

4 komentáre
Tom a Jerry – Mimi Tom

Animovaná online rozprávka s Tomom, Jerrym a hrou na bábätko.

0 komentarov
Tom a Jerry – Profesionálny…

Vtipná online rozprávka s Tomom, Jerrym a lovcom myší.

3 komentáre
Tom a Jerry – Sliepka

Animovaná online rozprávka s Tomom, Jerrym a nazlostenou sliepkou.

5 komentárov
Tom a Jerry – Spinkaj šteniatko

Veselá online omaľovanka pre deti. Tom, Jerry a spiace šteňa.

0 komentarov