Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Pluto prvý

Prvá animovaný rozprávka o Plutovi je o tom, ako sa Pluto vlastne objavil. :-D

1 komentár
Booba - V škôlke

Tretia online rozprávka o škriatkovi Booba, ktorý robil asi všetko zle.

0 komentarov
Booba 2 - V kúpeľni

Škriatok Booba a katastrofa v kúpeľni, pekná online rozprávka.

0 komentarov
Booba 1 - V kuchyni

Prvé stretnutie so škriatkom Booba. Ako sa zjavil a čo vykonal to ráno v kuchyni.

0 komentarov
Pat a Mat – Cyklisti

Obľúbená online rozprávka o Patovi a Matovi a o cyklistickom výlete.

0 komentarov
Pat a Mat – Búda pre psa

Zábavná animovaná online rozprávka pre deti a Pat a Mat stavajú búdu.

0 komentarov
Pa a Pi – Nepriateľ mačiek

Pa a Pi v novej online rozprávke pre deti objavujú Rysa ostrovida.

0 komentarov
Pa a Pi – Vitajte na Zemi

Online rozprávka pre malé deti a kocúrikovia Pa a Pi, ako prileteli na Zem.

1 komentár