Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

No počkaj zajac: Na ceste

Vtipná rozprávka zo Sovietskeho zväzu, so známym ruským "Nu pagadí".

0 komentarov
Mr. Bean - Taxi

Pozrite si nový diel, kreslená rozprávka Mr. Bean je tu samozrejme zadarmo.

5 komentárov
Na vlásku: Svadba

Veľmi vtipné pokračovanie rozprávky Na vlásku. Kráľovská svadba bude plná…

2 komentáre
Plutove narodeniny

Plutove narodeniny a pár ďalších super príbehov s Plutom.

0 komentarov
Motivácia strašidielka

Moderná rozprávka o tom, ako sa strašidlo pripravovalo na strašidelný výkon.

1 komentár
Krtek a panda - Jašteričí…

Česko-čínska rozprávka o Krtkovi. Dnes to bude s chvostíkom jašteričky, ktorý…

0 komentarov
Posledný záber

Krátka animovaná rozprávka o pokazenom foťáku, ktorý mal skončiť v smetiach.

2 komentáre
O dievčatku, ktoré nemalo rado…

Trochu hororová rozprávka o dievčatku, ktoré závidelo staršej sestre.

5 komentárov