Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Larva – Najlepší priatelia

Animovaná online rozprávka a Larva zachraňuje kamaráta.

0 komentarov
Pingu – Tuleň

Animovaná online rozprávka a Pingu s kamarátom tuleňom.

4 komentáre
Peppa – Vianoce

Rozprávka pre najmenších a Peppa oslavuje Vianoce.

3 komentáre
Larva – Mraznička

Zábavná animovaná online rozprávka a Larva mrazničke.

1 komentár
Mr. Bean – Sneží!

Mr. Bean v online rozprávke pre deti rieši komplikácie so snehom.

6 komentárov
Angry Birds – Brada

Animovaná online rozprávka s Angry birds a bradatý šéf prasiatok.

1 komentár
Tom a Jerry – Spinkaj šteniatko

Veselá online omaľovanka pre deti. Tom, Jerry a spiace šteňa.

0 komentarov
Phineas a Ferb - Rytmus nemám

Phineas a Ferb objavili bývalého bubeníka v online rozprávke pre deti.

1 komentár