Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Krtko a panda - Deň objímania

Nový diel česko-čínskej rozprávky Krtek a Panda, dnes je Objímací deň. :-D

0 komentarov
Šmolkovia - Valentínsky špeciál

Pekná a dlhá rozprávka o Šmolkoch je dnes na Rexíku.

0 komentarov
Krtko a panda - Dúhová záhrada

Prekrásna česko-čínska rozprávka Krtek a Panda je dnes o tom, ako vyzerá dúha v…

1 komentár
Pixar: Nešťastná hračka a bábo

Krásny animák o hračkách a dieťati. Batoľa sa ešte nevie hrať s hračkami a asi…

1 komentár
Máša a Medveď: Čkanie

Kreslená rozprávka, kde Mášu postihlo čkanie a to asi pokazí celú návštevu. Čo…

1 komentár
Pingu - Tobogan

Nová rozprávočka s malým tučniakom. Pingu a jeho zábava na tobogane.

0 komentarov
Mimoni - Gruove laboratórium

Animovaná rozprávka Mimoni a Gruove laboratórium. Mimoni sa tešia do práce.

4 komentáre
Larva: Žuvačka 2018

Animované rozprávky z tohto roku a Larva, ktorá žije v meste. Nie vždy je to pekný…

3 komentáre