Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Angry birds – Červík

Ďalšia online rozprávka pre deti a Angry Birds, ako sa starajú o červíka.

1 komentár
Maxipes Fík – 2. diel

Druhý diel kultovej českej rozprávky online a zmúdrenie Maxipsa Fíka.

0 komentarov
Maxipes Fík – 1. diel

Kultová česká kreslená rozprávka pre deti.

1 komentár
Mr. Bean – Záhrada

Animovaná online rozprávka a Mr. Bean pracuje v záhrade.

5 komentárov
Angry Birds – Prasací žartík

Online rozprávky pre všetkých. Angry Birds a prasací žartík.

0 komentarov
Larva – Mäsožravá rastlina

Zábavná online rozprávka s Larvou a mäsožravkou.

1 komentár
Mr. Bean – Záhrada

Animovaná online rozprávka a Mr. Bean pracuje v záhrade.

6 komentárov
Angry Birds – Kiahne

Zábavná online rozprávka. Angry Birds majú kiahne!

1 komentár