Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Mickey and Minnie - Voňavka

Online rozprávka, moderne nakreslený Mickey Mouse a Minnie.

0 komentarov
Gumkáči 7

Známa a obľúbená rozprávka Gumkáči.

0 komentarov
Potkany varia - Rattatouille

Ukážka zo záveru perfektnej rozprávky Rattatouille. Rodina zachraňuje Remyho…

0 komentarov
Asterix v Británii

Dlhá kreslená rozprávka Asterix v Británii.

1 komentár
Animácia Malý dinosaurus

Jurské príhody malého dinosaura T-Rex.

2 komentáre
Om Nom - Čarodejný domček

Krátka rozprávka o príšerke, ktorá sa chcela nažrať v cudzom domčeku.

0 komentarov
Ovečka Shaun: Prilep mi to

Zábavná rozprávka Ovečka Shaun, dnes začína polámanými okuliarmi.

0 komentarov