Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Pingu - Zábava v cirkuse

Animovaná rozprávka s nezbedným tučniakom, dnes v cirkuse.

0 komentarov
Pingu 1 - Úplne prvý diel

Animovaná rozprávka o tučniakovi Pingu a jej prvý diel je na www.rexik.sk.

0 komentarov
CRO Mimoni

Rozprávka Mimoni a prastarý diel z doby, keď po Zemi behali CROmaňonci. Mimoň…

3 komentáre
Spievaj - Rositina pesnička

Známa pesnička z rozprávky Spievaj (Sing). Prasiatko Rosita možno vyhrá spevácku…

4 komentáre
Tom a Jerry - Kačička

Kreslená rozprávka Tom a Jerry a diel s kačičkou.

0 komentarov
Tom a Jerry - Strašné obrazy

Najstrašnejšie scény z rozprávky Tom a Jerry.

2 komentáre
No počkaj zajac - Rozprávkovo

Zábavná online rozprávka a príbeh o tom, ako si Vlk plánoval chytiť Zajaca v…

2 komentáre
No počkaj zajac - Návšteva

Rozprávka je veľmi vtipná a je o tom, ako Vlk išiel na návštevu ku chudákovi…

4 komentáre