Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

O chlapcovi, ktorý nemal rád…

Moderná rozprávka o tom, že chlapec nemal rád psíka.

6 komentárov
Om Nom - Veľkonočný mix

Kreslená rozprávočka s moderným námetom. Ako škriatok prežil Veľkú noc.

0 komentarov
Big Buck Bunny

Moderná rozprávka o veľkonočnom zajacovi, ktorý bol trochu veľký...

0 komentarov
Koník hrbáčik

Klasická rozprávka Koník hrbáčik. Pohodlne sa usaďte a pozerajte.

0 komentarov
Máša a medveď - Mačka a myš

Nový diel Máša a medveď je o tom, čo jediné dokáže vystrašiť medveďa.

4 komentáre
Máša a medveď - Čudné kvarteto

Rozprávka Máša a medveď a diel so štyrmi medveďmi, čo skúšajú hrať v kapele.

3 komentáre
Máša a medveď - Rande

Nová jarná rozprávka Máša a medveď. Pozrite si, čo sa stalo na jar...

0 komentarov
Máša a Medveď - Na rybačke

Pekná online rozprávka Máša a medveď, na rybačke je veselo.

6 komentárov