Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Pingu – Narodenie sestričky

Online rozprávka Pingu a diel o narodení jeho sestričky.

1 komentár
Shaun – Abrakadabra

Vtipná online rozprávka a ovečka Shaun kúzli.

1 komentár
Angry Birds – Je ti teplo,…

Veselá online rozprávka s Angry Birds a zahrievaním vajíčok.

0 komentarov
Larva – Zamilovaný papagáj

Larva v online rozprávke pre deti a zamilovaný papagáj.

4 komentáre
Strašidelný Halloween

Angry Birds a prasiatka v strašidelnej online rozprávke oslavujú Halloween.

0 komentarov
Pat a Mat – Windsurfing

Pat a Mat v animovanej online rozprávke si chcú vyskúšať windsurfing.

1 komentár
Phineas a Ferb – Mesto lásky

Online rozprávka s Phineasom a Ferbom – Phineas v Meste lásky.

4 komentáre
Peppa – Tatko sa dostáva do…

Veselá online rozprávka s Peppou a tatkom, ktorý chce schudnúť.

7 komentárov