Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

No počkaj zajac - Mesto

Rozprávka je veľmi vtipná a je o tom, ako Vlk poľoval na Zajaca po celom meste.

0 komentarov
No počkaj zajac - Vidiek

Staronová rozprávka plná zábavy, kde sa naháňajú Vlk a Zajac.

0 komentarov
Maťko a Kubko - Kukučka

Rozprávka Maťko a Kubko je na Rexíkovi pre všetky deti.

1 komentár
Maťko a Kubko - Búrka

Rozprávka Maťko a Kubko je medzi ostatnými rozprávkami na Rexíkovi. :-)

1 komentár
Máša a medveď - Prekvapenie

Populárna rozprávka pre malé deti Máša a medveď a neznámy diel Prekvapenie.

1 komentár
LAVA ako láska

Krátka rozprávka od Pixaru, ktorá ukazuje lásku vo veľmi zvláštnom prostredí...

1 komentár
Prečo komáre štípu

Rozprávočka o tom, ako sa komáre začali živiť tým, čím sa teraz živia...

0 komentarov
Garfield - Najdrahší medvedík

Nezabudli ste na kocúra Garfielda? Tak tu je rozprávka o ňom a o mackovi.

0 komentarov