Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Larva: Tajomstvo pizze

Nový diel rozprávky Larva pojednáva o plátku pizze - ako se zjavila a ako sa stratila.

0 komentarov
Angry Birds - Tri vajíčka

Nový diel rozprávky Angry Birds: biely vtáčik Matilda má vajíčka.

1 komentár
Monster High - Študentská…

Nová rozprávka Monster High na Rexíkovi je zas plná strašidelných vtipných…

3 komentáre
Monster High - Darovaný kôň

Ďalšia rozprávka Monster High je na Rexíkovi.

1 komentár
Monster High - Strom Neživota

Rozprávka Monster High je pre veľkých - a dnes s hnusným názvom, pozrite sa, čo to…

2 komentáre
Pluto: Vysnívaný dom

Animovaná rozprávka o Plutovi je o tom, ako sa dostal do jeho vysnívaného domu. :-D

1 komentár
Pluto stráži šteniatka

Krásne stará rozprávka s Plutom, ako stráži svoje šteniatka.

0 komentarov
Om Nom - Môj druhý rok

Nové krátke animované rozprávočky, kde hviezdi škriatok Om Nom.

0 komentarov