Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Mr. Bean - Safari

Vtipný kreslený Mr. Bean v rozprávke pre všetky deti.

0 komentarov
Mickeyho zamknutá láska

Nové spracovane Mickey Mousa a príbeh so zámkom. :-D

0 komentarov
Tip a Tap - Prvý let (čes.)

Online rozprávka Tip a Tap. Toto je prvý diel a uvidíte, ako psíčkovia začali…

0 komentarov
Tip a Tap - Krtko (čes.)

Milá kreslená online rozprávka o dvoch ušatých psíkoch. Tip a Tap a ich strýko…

0 komentarov
Na polici v hrnci - Ježko

Pekná rozprávka Na polici v hrnci je divadielko o kocúrovi, myši a...

0 komentarov
Na polici v hrnci - Uhorky

Milá hraná rozprávka o Kocúrovi a Myške s krásnymi pesničkami, retro rozprávka…

0 komentarov
Traja chrobáci

Rozprávka - groteska Traja chrobáci je veselá pantomíma o zážitkov v cudzom dome.

0 komentarov
Minuscule - Človek

Moderná rozprávka zo života hmyzu. Dnes to bude strašné.

0 komentarov