Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Traja chrobáci

Rozprávka - groteska Traja chrobáci je veselá pantomíma o zážitkov v cudzom dome.

0 komentarov
Minuscule - Človek

Moderná rozprávka zo života hmyzu. Dnes to bude strašné.

0 komentarov
Mimoni: Banana

Niekoľko nových scénok s Mimoňmi. Pozor, sú dosť negatívne.

0 komentarov
Pri mori

Krátky animovaný film o rodinke na dovolenke pri mori.

4 komentáre
Minuscule - Lienka

Realistická rozprávka ako reportáž zo života hmyzu.

3 komentáre
No počkaj zajac

Animovaná rozprávka No počkaj zajac, online a zadarmo. Ako všetky obľúbené…

0 komentarov
Monster High: Nefera

Krátka, ale pekná video rozprávka Monster High, zase Nefera...

3 komentáre
Šmolkovia - Dobrý skutok

Obľúbená animovaná rozprávka Šmolkovia a diel o márnych pokusoch Babroša urobiť…

0 komentarov