Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Tom a Jerry – Mimi Tom

Animovaná online rozprávka s Tomom, Jerrym a hrou na bábätko.

0 komentarov
Tom a Jerry – Profesionálny…

Vtipná online rozprávka s Tomom, Jerrym a lovcom myší.

3 komentáre
Angry Birds – Prasiatka na…

Online rozprávka s Angry Birds a prasiatka na kolotočoch.

1 komentár
Peppa – Obed

Milá online rozprávka s Peppou a príprava obeda.

7 komentárov
Tom a Jerry – Sliepka

Animovaná online rozprávka s Tomom, Jerrym a nazlostenou sliepkou.

5 komentárov
Larva – Falošné zuby

Vtipná online rozprávka s Larvou a falošnými zubmi.

5 komentárov
Peppa – Výlet so školou

Animovaná online rozprávka pre najmenších a prasiatko Peppa na školskom výlete.

2 komentáre
Angry Birds – Umenia pokoja

Angry Birds v novom dieli online rozprávky bojujú so svojim hnevom.

6 komentárov