Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Pat a Mat – Windsurfing

Pat a Mat v animovanej online rozprávke si chcú vyskúšať windsurfing.

1 komentár
Phineas a Ferb – Mesto lásky

Online rozprávka s Phineasom a Ferbom – Phineas v Meste lásky.

4 komentáre
Peppa – Tatko sa dostáva do…

Veselá online rozprávka s Peppou a tatkom, ktorý chce schudnúť.

7 komentárov
Gumkáči – Nebezpečný sochár

Animovaná rozprávka pre deti a Gumkáči v pazúroch nebezpečného sochára!

4 komentáre
Prasiatko Peppa – Ockova…

Animovaná rozprávka pre najmenších s Peppou a novou videokamerou.

6 komentárov
Tom a Jerry – Dvaja malí…

Zábavná online rozprávka s Tomom, Jerrym a Indiánmi.

5 komentárov
Stella – Zlá vtáčica

Online rozprávka s Angry Birds a epizóda o zlej vtáčici.

5 komentárov
Mr. Bean – Skriňa

Vtipná animovaná rozprávka a Mr. Bean s jeho skriňou.

7 komentárov