Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Booba - Vo vlaku

Vtipná rozprávka o škriatkovi, ktorý vystrojí vždy niečo nesprávne...

1 komentár
Booba - Na povale

Vtipná rozprávočka o škriatkovi. Booba je dnes na povale.

0 komentarov
Mimoni - Poznáte nás po mene?

Toto online video odkrýva tajomstvá Mimoňov. Ukazuje, že ich svet je pestrý.

4 komentáre
Máša a medveď - Hra na školu

Populárna rozprávka pre malé deti Máša a medveď a diel o tom, ako sa hrajú na…

0 komentarov
Pingu: Dnes nemá dobrý deň

Nová animovaná rozprávka a malý tučniak Pingu dnes nemá dobrý deň.

6 komentárov
No počkaj zajac: Divadlo

Smiešna stará rozprávka No počkaj zajac! a diel, v ktorom náháňačka prebieha v…

0 komentarov
Krtko a panda - Deň objímania

Nový diel česko-čínskej rozprávky Krtek a Panda, dnes je Objímací deň. :-D

0 komentarov
Šmolkovia - Valentínsky špeciál

Pekná a dlhá rozprávka o Šmolkoch je dnes na Rexíku.

0 komentarov