Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Angry Birds – Pracujúce…

Vtipná epizóda s Angry Birds o pracujúcom prasiatku.

1 komentár
Tom a Jerry – Stráženie…

Zábavné online video pre deti s Tomom a Jerrym, ako strážia štěňa.

1 komentár
Larva – Príhoda z detstva

Veselá online rozprávka a Larva ako bábätko.

0 komentarov
Mr. Bean – Skauti

Vtipná animovaná rozprávka s Mr. Beanom v skautskom oddieli.

10 komentárov
Angry Birds – Vianoce

Animovaná rozprávka s Angry Birds, ktorí oslavujú Vianoce.

0 komentarov
Ďateľ Woody - Zmrzlinová…

Super online rozprávka pre deti s ďatľom Woodym a zmrzlinovou pochúťkou.

7 komentárov
Pingu - Záchod

Milá online rozprávka, Pingu má nový záchod.

1 komentár
Larva - Špinavý chrobák

Zábavná animovaná rozprávka s Larvou a chrobákom.

5 komentárov