Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Om Nom - Kto som

Animovaná rozprávka z Anglicka o animovanom škriatkovi menom Om Nom.

3 komentáre
Ovečka Shaun - Vianoce

Vianočný príbeh, kde Ovečka Shaun pripravuje vianočnú výzdobu.

8 komentárov
Om Nom - Vianočné predsavzatie

Srandovná online rozprávka, kde zelený škriatok chce doručiť darčeky do 24:00.

3 komentáre
Pat a Mat - Vianočný stromček

Zábavná animovaná online rozprávka pre deti a Pat a Mat majú vianočný stromček.

1 komentár
Jak NODDY zachránil vánoční…

Jak Noddy zachránil vánoční nadílku - krásna animovaná rozprávka je dnes na…

3 komentáre
Jurošík - Vianoce

Vtipná slovenská rozprávka o zbojníkovi Jurošíkovi, ako sa mu vodilo cez vianoce.

4 komentáre
Šmolkovia - Vianočný špeciál

Pekná a dlhá vianočná rozprávka zo Šmolkovskej dedinky je dnes na Rexíkovi.

0 komentarov
Santa Claus is comming - pesničky

Vianočné anglické pesničky + texty. :-D Príjemné online video na Vianoce.

2 komentáre