Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Mr. Bean - V divočine

Najstaršia kreslená rozprávka o Mr. Beanovi je o tom, ako prežil v divočine...

0 komentarov
Mr. Bean - Bolesť zuba

Rozprávka Mr. Bean, ako zbytočne vymýšľal, kým sa vybral k zubárovi.

0 komentarov
Mr. Bean - Stratený macko

Online rozprávka o tom, ako bol medvedík Mr. Beana stratený.

1 komentár
Máša a medveď - Šach s tigrom

Ďalší diel obľúbebej rozprávky a partia šachu s Tigrom.

0 komentarov
Krtko a panda – Čie je to vajce

Krtko a panda v novej rozprávke o tom, kto sa vyliahne z vajíčka.

0 komentarov
Šmolkovia - Zväčšovací…

Prekvapivá rozprávka zo Šmolkovskej dedinky.

0 komentarov
Šmolkovia - Šľachetný Gargamel

Zaujímavý diel rozprávky zo Šmolkovskej dedinky.

0 komentarov
Šmolkovia - Fialoví šmolkovia

Dnes tú máme šmolko rozprávku. Fialových šmolkov ste ešte asi nevideli... :-D

0 komentarov