vtipne-videa

zoradiť podľa:

Neviete, aké online rozprávky by ste si dnes pozreli? Čo tak skúsiť Rexíkove ostatné rozprávky? Nájdete tu slávne aj menej známe rozprávky pre deti, ktoré nie sú zaradené do žiadnej špeciálnej kategórie....

Neviete, aké online rozprávky by ste si dnes pozreli? Čo tak skúsiť Rexíkove ostatné rozprávky? Nájdete tu slávne aj menej známe rozprávky pre deti, ktoré nie sú zaradené do žiadnej špeciálnej kategórie.

Youtube videá v kategórii ostatné rozprávky môžu pochádzať z celého sveta. Pobavia vás svojimi zábavnými situáciami a peknými obrázkami. Často v nich vystupujú zvieratká. Aké asi môžu mať zážitky? Niektoré animované rozprávky už sú staršie, ale stále veľmi pekné a obľúbené. Zábavnou formou sa z nich možno dozviete aj užitočné informácie. Poznáte napríklad rozprávky Bol raz jeden život? Uvidíte, ako funguje vaše telo a aj to, ako asi vyzerá, keď sa vám po tele preháňajú bacily a biele krvinky proti nim bojujú.

Rexík vie, že aj rozprávky, ktoré možno ešte nepoznáte, sú veselé a stojí za to ich vidieť. Sledovať ich môžete celkom zadarmo. Tak čo, páči sa vám Rexíkov výber? Vaše obľúbené si pozrite spolu s kamarátmi a tie ostatné môžete ohodnotiť hviezdičkami podľa toho, ako sa vám páčili.

Prvá hovoriaca veľryba

Pozrite si nové zábavné online video pre deti na Rexik.sk a určite vás prekvapí, keď budete počuť prvné slová veľryby. Je to jedinoá hovoriaca veľryba na svete. :)

1 komentár
Mačka, ktorá chce ísť dnu

Počuli ste už niekedy mačací krik? Alebo dohováranie? Táto mačka vie, čo chce a so svojou paničkou má dohovorenú konverzáciu, ako sa na divú šelmu patrí.:-D Tak čo…

0 komentarov
Roky tréningu hula hop

Športové video ukazuje majstrovstvo dievčaťa Brookelynn, ktoré sa po rokoch tréningu vypracovalo na najlepšiu tanečnicu s hula hop kruhom. Či vlastne kruhmi... Keď ste niekedy…

2 komentáre
Štvorčatá sa objímajú

Svetom beží video so štyrmi lezúňmi, ktorí robia radosť jednej mame. :-D Pozrite sa, ako krásne sa objímajú - kažký s každým. Koľko môžu mať bábätká rokov?

1 komentár
Deti učia tanec IV.

Dnes sú učiteľmi tanca detičky a žiaci (tanečník a herec) sa snažia napodobniť ich dokonalé pohyby. :-D

1 komentár
Veľký žartík s plastovými loptičkami

Sranda to bola, ale ako to upracú? Tento žartík bol asi aj príliš drahý...

0 komentarov
Umenie studenej kuchyne

Pozrite sa, čo sa dá vytvoriť z jedla... A niekedy môžete vyskúšať. :-D

2 komentáre
Najkrajšie 3D pohľadnice

Najkrajšie papierové pohľadnice na svete sú v tomto videu. Ani nevadí, že sú väčšinou čiernobiele. :-)

0 komentarov
Rytmetic - Čísla

Umelecké video s malými číslami, ktoré urobil jeden kanadský umelec, len málokto dopozerá do konca. :-D

0 komentarov
Chlapček super tancuje

Milé video pre deti o tom, ako pekne si tancuje asi dvojročný chlapček. :-D

2 komentáre