vtipne-videa

zoradiť podľa:

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné...

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné videá z celého sveta. Sledujte s ním online neobyčajné príbehy zo života detí, dospelých a zvieratiek.

Čakajú vás neuveriteľné športové výkony, vtipné a originálne reklamy, ale aj vydarené žartíky. Rexíkovi sa najviac páčia zvieracie videá, veď kto by nemal rád tie milé zvieratká? Často sú také múdre a šikovné, že dokážu aj to, čo človek. Naše smiešne videá pre deti vás jednoducho vždy niečím prekvapia.

Okrem toho uvidíte nezvyčajné chemické pokusy, spoznáte, čo dokáže príroda a naučíte sa všelijaké tipy a triky. A to je dôkazom, že aj srandovné detské videá môžu byť náučné a môžu vás inšpirovať k vlastným objavom.

Nezabudnite, že ak vás video pobavilo, môžete ho ohodnotiť hviezdičkami a poslať kamarátom. Alebo pridajte komentár a popíšte si s ostatnými o tom, ako sa vám video páčilo.

Kto sa bojí PC myši

Jasné, že každý sa bojí myší. Pozrite si vtipné online video pre deti, kde ľudí straší počítačová myš.

3 komentáre
Tancujúce topánky

Nové vtipné video pre deti vám ukáže, ako môžu tancujúce topánky vystrašiť nič netušiace obete...

3 komentáre
Potrebujem nový rýľ

Dievča, ktoré vyťahuje rýľ zo svojej tašky v novom vtipnom videu od Rexíka.

4 komentáre
Premeny v škôlke

Učiteľky v škôlke nemohli uveriť, že deti tak rýchlo zostarli. Pozrite si aj iné vtipné videá na Rexíkovi.

0 komentarov
Premena na Kentaura

Naozaj strašné vtipné online video pre deti. Keby ste to videli, zľakli by ste sa, alebo smiali?

1 komentár
Muppet Show – Mahna Mahna

Toto je naozaj mega vtipné online video a ocenia ho všetci srandisti a srandistky. Muppeti urobili zábavnú show pomocou jediného slova!

5 komentárov
Veľké fidget spinnery

Video je o tom, ako sa vyrábajú obrovské fidget spinnery z rôznych materiálov. Sami to neskúšajte, radšej si pozrite ďalšie online videá na Rexíkovi. :-D

6 komentárov
Domino a fidget spinnery

Tiež ste si chceli urobiť dráhu z domina tak, aby doštičky postupne padali? Pozrite si nové hravé video pre deti. Je to paráda, inšpirujte sa.

3 komentáre
Zákernosť sa nevypláca

Vtipná online reklama, v ktorej uvidíte, čo sa deje, keď má niekto radosť z cudzieho nešťastia.

15 komentárov
Kde je chlapec?

Zábavné online video, v ktorom uvidíte menší žartík pre okoloidúcich, ktorí majú za úlohu postrážiť malého chlapca.

7 komentárov