vtipne-videa

zoradiť podľa:

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné...

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné videá z celého sveta. Sledujte s ním online neobyčajné príbehy zo života detí, dospelých a zvieratiek.

Čakajú vás neuveriteľné športové výkony, vtipné a originálne reklamy, ale aj vydarené žartíky. Rexíkovi sa najviac páčia zvieracie videá, veď kto by nemal rád tie milé zvieratká? Často sú také múdre a šikovné, že dokážu aj to, čo človek. Naše smiešne videá pre deti vás jednoducho vždy niečím prekvapia.

Okrem toho uvidíte nezvyčajné chemické pokusy, spoznáte, čo dokáže príroda a naučíte sa všelijaké tipy a triky. A to je dôkazom, že aj srandovné detské videá môžu byť náučné a môžu vás inšpirovať k vlastným objavom.

Nezabudnite, že ak vás video pobavilo, môžete ho ohodnotiť hviezdičkami a poslať kamarátom. Alebo pridajte komentár a popíšte si s ostatnými o tom, ako sa vám video páčilo.

Rodina diviakov

Video s divým zvieraťom - diviak môže byť veľmi nebezpečný, nepribližovať sa!

1 komentár
Deti učia tanec II.

Druhé video z tanečnej hodiny, kde deti učia svoje pohyby slávnu herečku a humoristu.

4 komentáre
Deti učia tanec

Pozrite sa, ako deti učia tancovať dospelých - dnes na hodine tanca slávna tanečnica a herec :-D

1 komentár
Veľmi špeciálna obloha

Vo Švédsku sa podarilo nafilmovať zaujímavý jav - Slnko sa odzrkadlilo hneď niekoľkokrát a vytvoril sa... veď sa na to kuknite!

0 komentarov
Umenie studenej kuchyne

Pozrite sa, čo sa dá vytvoriť z jedla... A niekedy môžete vyskúšať. :-D

2 komentáre
Frozen pesnička karaoke

Karaoke pesnička Frozen - anglická verzia aj s textom. Trúfnete si zaspievať?

4 komentáre
Výroba keramiky

Poučné a vtipné video o tom, ako sa vyrába keramika je dnes na Rexíkovi. Pozrite si ho, nech vám tieto informácie neuniknú. :-)

0 komentarov
Najkrajšie 3D pohľadnice

Najkrajšie papierové pohľadnice na svete sú v tomto videu. Ani nevadí, že sú väčšinou čiernobiele. :-)

0 komentarov
Pharellova mimonská pesnička

Tiež ste ju chceli spievať, ale nepoznali ste anglický text? Tu je pomôcka. :-) :-) Video si môžete zväčšiť stlačením tých šípok vpravo dole, ktoré "mieria od…

7 komentárov
Lietanie na héliových balónoch

Je to možné, aby človeka odniesli nafúknuté balóniky? Zaujímavé video o tom, ako vyzerá lietanie na héliových balónoch.

0 komentarov