vtipne-videa

zoradiť podľa:

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné...

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné videá z celého sveta. Sledujte s ním online neobyčajné príbehy zo života detí, dospelých a zvieratiek.

Čakajú vás neuveriteľné športové výkony, vtipné a originálne reklamy, ale aj vydarené žartíky. Rexíkovi sa najviac páčia zvieracie videá, veď kto by nemal rád tie milé zvieratká? Často sú také múdre a šikovné, že dokážu aj to, čo človek. Naše smiešne videá pre deti vás jednoducho vždy niečím prekvapia.

Okrem toho uvidíte nezvyčajné chemické pokusy, spoznáte, čo dokáže príroda a naučíte sa všelijaké tipy a triky. A to je dôkazom, že aj srandovné detské videá môžu byť náučné a môžu vás inšpirovať k vlastným objavom.

Nezabudnite, že ak vás video pobavilo, môžete ho ohodnotiť hviezdičkami a poslať kamarátom. Alebo pridajte komentár a popíšte si s ostatnými o tom, ako sa vám video páčilo.

Dážď z marshmallows

Už ste niekedy skúsili chytiť marshmallow do pusy? A teraz si predstavte, že vyhodíte do vzduchu jeden cukrík a spadne ich na vás celá kopa. :-D

1 komentár
Kŕmenie krokodíla

Odvážni ľudia kŕmia divožijúcich krokodílov... Rexík radí: nepribližovať sa k žiadnemu krokodílovi a už vôbec nekŕmiť! Nebezpečné online video vás isto zaujme.

1 komentár
Sloní futbal

Slonica prihráva svojmu kamarátovi a je to góóól! :-D Zvieracie online video a slony hrajúce futbal.

0 komentarov
Otcovia sú frajeri!

Pozrite si úžasné online video, v ktorom ockovia na poslednú chvíľu zachránia svoje deti pred pádom či iným úrazom.

1 komentár
A jéje...

Máte radi online videá so skrytou kamerou? Tak si jedno také pozrite a dobre sa bavte :-D

4 komentáre
Drzé opičky

Niektoré opičky sú naozaj poriadne drzé a robia si z okolia žarty. Zábavné zvieracie video vás zaručene pobaví.

2 komentáre
Kde je tá kytička?!

Teraz tu tá kytička bola, niekam zmizla… a je tu zas! Ako sa asi cítia obete skrytej kamery pri tomto malom žartíku? Pozerajte online video pre malých aj veľkých.

0 komentarov
Naozaj vodný melón

Vtipné video a srandička s melónom, ktorý strieka vodu.

7 komentárov
S prasiatkami je zábava!

S malými aj veľkými prasiatkami zažijete kopu srandy! Neveríte? Tak si pozrite nové online video.

0 komentarov
Strom v bruchu

Myslíte, že keď zjete jadierko z jablka, tak že vám môže vyrásť z brucha strom? Nie? Tak si pozrite zábavné online video pre deti. :)

0 komentarov