aktivity-pre-deti

zoradiť podľa:

Jar je pre mnohé deti najkrajším obdobím v roku, keď sa príroda prebúdza a je čoraz teplejšie. Aj jarná výzdoba na domoch nám pripomína, že zima sa končí a každá vydarená dekorácia ukazuje, ako sa ľudia...

Jar je pre mnohé deti najkrajším obdobím v roku, keď sa príroda prebúdza a je čoraz teplejšie. Aj jarná výzdoba na domoch nám pripomína, že zima sa končí a každá vydarená dekorácia ukazuje, ako sa ľudia na jar tešia. Milé deti, využite svoj voľný čas kreatívne. Rexíkove jarné vystrihovačky vás inšpirujú v tom, ako vytvoriť skvelú jarnú výzdobu.

Jarné vystrihovačky z papiera naozaj nie sú náročné a výsledok stojí za to. Za pomoci nožničiek a farebných papierov vznikne pod vašimi rúčkami nádherná jarná výzdoba. Vystrihnite a vyrobte si jarné kvety ako narcisy a tulipány, alebo papierové ozdoby na zavesenie. To sú, napríklad, jarné vystrihovačky ako reťaze, girlandy z kvietkov alebo z ovocia a zeleniny. Tie vám krásne vyzdobia domček či byt a navodia príjemnú jarnú atmosféru. Jarné vystrihovačky pre deti tak potešia aj rodičov a návštevu u vás doma.

Rexíkove tvorivé aktivity pre deti neustále pribúdajú, preto môžete pravidelne získať nové nápady na kreatívne tvorenie. Sviatkami jari je určite aj Veľká noc a s Rexíkom si veľmi jednoducho môžete vyrobiť aj pekné veľkonočné ozdoby. Nič nie je jednoduchšie než jarné vystrihovačky z papiera. Pusťte sa do toho. Tvoríme s deťmi!

Narcis

Tvorenie pre deti. Vyrobme si krásne žlté kvety narcisy.

0 komentarov
Princess Crowns

Skúste tipy na voľný čas a vytvorte si krásnu korunku.

0 komentarov
Kohút z lepenkového valčeka

Jednoduché tvorenie, ktoré môže dopadnúť krásne. Použite vystrihnuté obkreslené…

0 komentarov
Domáca ZOO

Úžasné tvorenie. A zvieratká. :-D

1 komentár
Ovečka z popcornu

Veľmi krásne tvorenie pre deti. Ovečka, ktorú si jednoducho vyrobíte.

0 komentarov
Narcis - jarný kvet

Vyrobte si jarné kvety narcisy z papiera. Je to jednoduché tvorenie pre deti, ktoré…

0 komentarov
Kvetinový vejár

Krásna dekorácia z kvetinového vejára a tvorenie pre deti.

1 komentár