aktivity-pre-deti

zoradiť podľa:

Jar je pre mnohé deti najkrajším obdobím v roku, keď sa príroda prebúdza a je čoraz teplejšie. Aj jarná výzdoba na domoch nám pripomína, že zima sa končí a každá vydarená dekorácia ukazuje, ako sa ľudia...

Jar je pre mnohé deti najkrajším obdobím v roku, keď sa príroda prebúdza a je čoraz teplejšie. Aj jarná výzdoba na domoch nám pripomína, že zima sa končí a každá vydarená dekorácia ukazuje, ako sa ľudia na jar tešia. Milé deti, využite svoj voľný čas kreatívne. Rexíkove jarné vystrihovačky vás inšpirujú v tom, ako vytvoriť skvelú jarnú výzdobu.

Jarné vystrihovačky z papiera naozaj nie sú náročné a výsledok stojí za to. Za pomoci nožničiek a farebných papierov vznikne pod vašimi rúčkami nádherná jarná výzdoba. Vystrihnite a vyrobte si jarné kvety ako narcisy a tulipány, alebo papierové ozdoby na zavesenie. To sú, napríklad, jarné vystrihovačky ako reťaze, girlandy z kvietkov alebo z ovocia a zeleniny. Tie vám krásne vyzdobia domček či byt a navodia príjemnú jarnú atmosféru. Jarné vystrihovačky pre deti tak potešia aj rodičov a návštevu u vás doma.

Rexíkove tvorivé aktivity pre deti neustále pribúdajú, preto môžete pravidelne získať nové nápady na kreatívne tvorenie. Sviatkami jari je určite aj Veľká noc a s Rexíkom si veľmi jednoducho môžete vyrobiť aj pekné veľkonočné ozdoby. Nič nie je jednoduchšie než jarné vystrihovačky z papiera. Pusťte sa do toho. Tvoríme s deťmi!

Kvetinový vejár

Krásna dekorácia z kvetinového vejára a tvorenie pre deti.

1 komentár
Domáce lampióny

Výroba vlastného lampiónu, ktorý nemá nik iný! Príma nápad na tvorenie pre deti.

5 komentárov
Mrkvičková reťaz

Vyrobíte si ozdobnú reťaz z nepravej mrkvy? Papierové ozdoby do interiéru sú…

0 komentarov
Vyrob si prekrásne balóny

Hm, máte chuť na nejaké tvorenie? Krásny výsledok dokážete aj keď použijete len…

2 komentáre
Jarné pohľadnice

Pozrite si námet na výrobu pohľadníc. Tieto jarné pohľadnice so zajacom urobia…

0 komentarov
Jarní pohlednice

Nechte se inspirovat námětem na výrobu pohlednice. Tyto jarní pohlednice se zajícem…

0 komentarov
Úžasný dinosaurus

Super vystrihovačka pre deti a výroba milého dinosauríka.

0 komentarov
Kvetinkové svietniky

Urobte si pekný svietnik na čajovú sviečku. Pre seba alebo ako darček. :-D

0 komentarov