aktivity-pre-deti

zoradiť podľa:

Veľká noc patrí k sviatkom jari. Kvety a stromy kvitnú a tešia nás svojou vôňou a farbami. Veľkonočné dekorácie teda nie je ťažké zohnať, stačí sa vydať do prírody a nazbierať si kvietky či zlatý dážď....

Veľká noc patrí k sviatkom jari. Kvety a stromy kvitnú a tešia nás svojou vôňou a farbami. Veľkonočné dekorácie teda nie je ťažké zohnať, stačí sa vydať do prírody a nazbierať si kvietky či zlatý dážď. Rexík má pre vás aj skvelé voľnočasové aktivity, s ktorými si aj sami vyrobíte veselé veľkonočné ozdoby.

Využite teda svoj čas kreatívne a pripravte pre seba a pre svojich blízkych pekné veľkonočné ozdoby. Patria k nim žltučké kuriatka, zajkovia, maľované vajíčka a farebné kvietočky. Čakajú vás najrôznejšie techniky ako maľovanie, vystrihovanie, lepenie či pečiatkovanie. Každý si tu nájde niečo pre seba. Veľkonočné ozdoby tak zvládnete vyrobiť aj bez pomoci rodičov. Ale ak chcete, kľudne ich zapojte. Tvorenie o svojimi ratolesťami ich určite poteší aj ich. A ak by sa vám zdalo, že zábavných návodov na veľkonočné ozdoby je málo, potom by sa vám mohli páčiť aj jarné vystrihovačky z papiera. Nájdete tu ďalšie kreatívne nápady na jarné dekorácie. Tak neváhajte a pustite sa s chuťou do toho!

Korálkový strom

Výroba korálkového stromu je zábavné tvorenie a výsledok vás milo prekvapí.

0 komentarov
Čoko reťaz pre kamošov/šibačov

Sladká odmena pre šibačov. Vyrobte si vlastné veľkonočné ozdoby.

1 komentár
Roztopašné kuriatka

Ďalšie pekné veľkonočné ozdoby - tento raz sú to veselé kuriatka!

5 komentárov
Milý zajačik

Vyrobte si utešené veľkonočné ozdoby a prekvapte všetkých krásnou výzdobou!

11 komentárov
Jarný kvetináčik

Vyrobte si pekný prírodný kvetináčik. Opäť sú tu nové tvorivé nápady pre deti.

15 komentárov
Čokoládová reťaz pre šibačov

Sladká odmena pre šibačov. Vyrobte si vlastné veľkonočné ozdoby.

6 komentárov
Chlpaté kvietky

Využite voľný čas a vyrobte si pekné jarné kvietky. Tvoríme s deťmi.

11 komentárov