aktivity-pre-deti

zoradiť podľa:

Veľká noc patrí k sviatkom jari. Kvety a stromy kvitnú a tešia nás svojou vôňou a farbami. Veľkonočné dekorácie teda nie je ťažké zohnať, stačí sa vydať do prírody a nazbierať si kvietky či zlatý dážď....

Veľká noc patrí k sviatkom jari. Kvety a stromy kvitnú a tešia nás svojou vôňou a farbami. Veľkonočné dekorácie teda nie je ťažké zohnať, stačí sa vydať do prírody a nazbierať si kvietky či zlatý dážď. Rexík má pre vás aj skvelé voľnočasové aktivity, s ktorými si aj sami vyrobíte veselé veľkonočné ozdoby.

Využite teda svoj čas kreatívne a pripravte pre seba a pre svojich blízkych pekné veľkonočné ozdoby. Patria k nim žltučké kuriatka, zajkovia, maľované vajíčka a farebné kvietočky. Čakajú vás najrôznejšie techniky ako maľovanie, vystrihovanie, lepenie či pečiatkovanie. Každý si tu nájde niečo pre seba. Veľkonočné ozdoby tak zvládnete vyrobiť aj bez pomoci rodičov. Ale ak chcete, kľudne ich zapojte. Tvorenie o svojimi ratolesťami ich určite poteší aj ich. A ak by sa vám zdalo, že zábavných návodov na veľkonočné ozdoby je málo, potom by sa vám mohli páčiť aj jarné vystrihovačky z papiera. Nájdete tu ďalšie kreatívne nápady na jarné dekorácie. Tak neváhajte a pustite sa s chuťou do toho!

Vajíčko so zelenými vlasmi

Veľká Noc je ďaleko, ale krásnu dekoráciu môžete vytvoriť už teraz. :-D

0 komentarov
Pekné nádobky

Vyrobte si dekoračné nádobky. Farby a motívy môžete vymyslieť aktuálne - jarné a…

0 komentarov
Bylinky v škrupinke z vajíčka

Vypestujte si vlastné bylinky. Veľkonočná dekorácia, vhodná aj na jedenie. :-D

0 komentarov
Kvietky z muffinových košíčkov

Poďte si vytvoriť super kvietky z papierových košíčkov.

0 komentarov
Korálkový strom

Výroba korálkového stromu je zábavné tvorenie a výsledok vás milo prekvapí.

0 komentarov
Čoko reťaz pre kamošov/šibačov

Sladká odmena pre šibačov. Vyrobte si vlastné veľkonočné ozdoby.

1 komentár