aktivity-pre-deti

zoradiť podľa:

Vianoce sú pre mnohých tým najkrajším obdobím v roku. Rodina je spolu, všetci sú príjemne naladení. Sviatočnú atmosféru vám pomôžu navodiť aj vianočné ozdoby. Ale nielen tie na stromčeku, ale aj tie, ktoré...

Vianoce sú pre mnohých tým najkrajším obdobím v roku. Rodina je spolu, všetci sú príjemne naladení. Sviatočnú atmosféru vám pomôžu navodiť aj vianočné ozdoby. Ale nielen tie na stromčeku, ale aj tie, ktoré si sami vyrobíte a ozdobíte nimi svoj príbytok. Využite teda voľný čas a Rexíkove nápady na tvorivé aktivity pre deti a vyrobte si podľa nich krásne vianočné ozdoby.

Ako na to? Postup je jednoduchý, zvyčajne vám budú stačiť veci, ktoré nájdete doma alebo v záhradke. Papier, alobal, vetvičky, vata – to všetko sa na vianočné dekorácie skvelo hodí. Výroba vianočných ozdôb je navyše skvelou príležitosťou na kreatívne tvorenie s rodičmi. Spolu vám to totiž pôjde ľahšie a zažijete pri tom plno zábavy. Pekné vianočné ozdoby potom môžete spolu rozvešať po izbičke či obývačke.

A ak sa už neviete dočkať zimy a Vianoc, pripomeňte si toto čarovné obdobie a spravte si Rexíkove zimné vystrihovačky z papiera už dnes. Snehové vločky, zimné girlandy či papierové zvieratká patria k zime tak ako vianočné ozdoby.

Voňavý pomaranč

Pomaranč, ktorý navodí vôňu Vianoc.

0 komentarov
Snehuliak

Vytvorme si snehuliaka.

0 komentarov
Vianočné ozdoby z alobalu

Milé a lesklé ozdoby na vianočný stromček.

0 komentarov
Vianočný stromček

Vyrobte si sami malý vianočný stromček. Pekná vlastnoručne vyrobená vianočná…

0 komentarov
Vyrobte si: papierové reťaze

Tvorenie na Vianoce a vystrihovanie papierových reťazí, kde sa opakujú rovnaké tvary.

0 komentarov
Snežítko - vlastnoručne…

Veci vyrobené vlastnými rukami sú najlepšie! Urobte si sami snežítko.

0 komentarov
Vianočný anjel

Výroba anjela ochrancu je krásny tip na predvianočné tvorenie pre malé aj veľké…

0 komentarov
Super sob

Vyrobme si spolu soba. Na parožie použijeme obkreslené ruky. A tvár má ako...…

0 komentarov