aktivity-pre-deti

zoradiť podľa:

Vystrihovačky z papiera sú veľmi obľúbenou aktivitou pre deti a rýchlo odoženú nudu. Doma predsa vždy nájdete nejaký ten kúsok obyčajného či farebného papiera a Rexíkove tvorivé nápady pre deti vám dodajú...

Vystrihovačky z papiera sú veľmi obľúbenou aktivitou pre deti a rýchlo odoženú nudu. Doma predsa vždy nájdete nejaký ten kúsok obyčajného či farebného papiera a Rexíkove tvorivé nápady pre deti vám dodajú tú správnu inšpiráciu. Tak poďte na to, najrôznejšie vystrihovačky z papiera už na vás čakajú.

Nie je nič jednoduchšie, než vziať do ruky nožničky a vystrihnúť si z papiera pekné dekorácie, kvety či zvieratká. Vystrihovanie z papiera niekedy ešte dopĺňa tvorenie, kedy si nastrihané časti zlepíte a pomaľujete. Nemusíte teda navštevovať žiadne tvorivé dielne pre deti. Pekné dielka si vytvoríte aj doma. Vystrihovačky z papiera sú aktuálne v každom počasí a ročnom období. Jarné vystrihovačky využijete na jar, keď si chcete vyrobiť pekné jarné dekorácie, ako sú napríklad kvety, ovocie, zeleninka či lienky. Zimné vystrihovačky z papiera zas u vás doma vykúzlia pravú zimnú atmosféru a naladia vás na Vianoce. Výsledok sa určite bude páčiť nielen rodičom, ale aj kamarátom, ktorí vás prídu navštíviť. Ktoré vystrihovačky z papiera ste už vyskúšali a ktoré vás najviac bavili? Dajte Rexíkovi vedieť, určite sa veľmi poteší.

Lietajúci tanier

Vyrobte si lietajúci tanier aj s malým mimozemšťanom! Skvelé tvorivé dielne pre…

0 komentarov
Hrad pre rytiera

Hrad pre rytiera. Vyrobte si ho z papierovej škatule.

0 komentarov
Veselá pošta

Nezabudli ste na svojich verných kamošov? Aj keď sa vždy nedá porozprávať,…

0 komentarov
Opica s banánom

Ďalšie zábavné vystrihovačky z papiera - tento raz nezbedná opička s banánom.

0 komentarov
Medové včely

Vymodelujte si z papiera úžasnú žlto-čiernu včielku.

0 komentarov
Prasiatko pre šťastie

Vystrihnite si z papiera milé prasiatka s lienkou a štvorlístkom pre šťastie.

0 komentarov
Aktovka na papiere

Kartónová aktovka na papiere.

0 komentarov