aktivity-pre-deti

zoradiť podľa:

Vystrihovačky z papiera sú veľmi obľúbenou aktivitou pre deti a rýchlo odoženú nudu. Doma predsa vždy nájdete nejaký ten kúsok obyčajného či farebného papiera a Rexíkove tvorivé nápady pre deti vám dodajú...

Vystrihovačky z papiera sú veľmi obľúbenou aktivitou pre deti a rýchlo odoženú nudu. Doma predsa vždy nájdete nejaký ten kúsok obyčajného či farebného papiera a Rexíkove tvorivé nápady pre deti vám dodajú tú správnu inšpiráciu. Tak poďte na to, najrôznejšie vystrihovačky z papiera už na vás čakajú.

Nie je nič jednoduchšie, než vziať do ruky nožničky a vystrihnúť si z papiera pekné dekorácie, kvety či zvieratká. Vystrihovanie z papiera niekedy ešte dopĺňa tvorenie, kedy si nastrihané časti zlepíte a pomaľujete. Nemusíte teda navštevovať žiadne tvorivé dielne pre deti. Pekné dielka si vytvoríte aj doma. Vystrihovačky z papiera sú aktuálne v každom počasí a ročnom období. Jarné vystrihovačky využijete na jar, keď si chcete vyrobiť pekné jarné dekorácie, ako sú napríklad kvety, ovocie, zeleninka či lienky. Zimné vystrihovačky z papiera zas u vás doma vykúzlia pravú zimnú atmosféru a naladia vás na Vianoce. Výsledok sa určite bude páčiť nielen rodičom, ale aj kamarátom, ktorí vás prídu navštíviť. Ktoré vystrihovačky z papiera ste už vyskúšali a ktoré vás najviac bavili? Dajte Rexíkovi vedieť, určite sa veľmi poteší.

Tučniak vo fraku

Vyskúšali ste už tvorenie z papierových párty tanierov? Tak tu je jeden peknučký…

0 komentarov
Super krásna slnečnica

Pozrite, aké zaujímavé tvorenie. Kvietok sa hodí vždy, pre potešenie sebe alebo na…

0 komentarov
Vytvorte srdiečkové záložky

Vytvorte srdiečkové záložky. Záložka do knižky poteší a je praktická.

0 komentarov
Krabička ozdobená snehuliakom

Vyrobte si snehuliačikovú škatuľku na drobnosti.

0 komentarov
Čierna mačka

Super nápady na papierové ozdoby. Táto čierna mačka vám nešťastie určite…

0 komentarov
Pavúk

Tvorenie z rolky od toaletného papiera. Pavúk!

0 komentarov
Opica s banánom

Vystrihovačka z papiera má milé zadanie: vytvorte si opicu!

0 komentarov
Hady ako špirály

Vyrobte si špirálové hady z roliek od toaletného papiera. :-D

0 komentarov