aktivity-pre-deti

zoradiť podľa:

Vystrihovačky z papiera sú veľmi obľúbenou aktivitou pre deti a rýchlo odoženú nudu. Doma predsa vždy nájdete nejaký ten kúsok obyčajného či farebného papiera a Rexíkove tvorivé nápady pre deti vám dodajú...

Vystrihovačky z papiera sú veľmi obľúbenou aktivitou pre deti a rýchlo odoženú nudu. Doma predsa vždy nájdete nejaký ten kúsok obyčajného či farebného papiera a Rexíkove tvorivé nápady pre deti vám dodajú tú správnu inšpiráciu. Tak poďte na to, najrôznejšie vystrihovačky z papiera už na vás čakajú.

Nie je nič jednoduchšie, než vziať do ruky nožničky a vystrihnúť si z papiera pekné dekorácie, kvety či zvieratká. Vystrihovanie z papiera niekedy ešte dopĺňa tvorenie, kedy si nastrihané časti zlepíte a pomaľujete. Nemusíte teda navštevovať žiadne tvorivé dielne pre deti. Pekné dielka si vytvoríte aj doma. Vystrihovačky z papiera sú aktuálne v každom počasí a ročnom období. Jarné vystrihovačky využijete na jar, keď si chcete vyrobiť pekné jarné dekorácie, ako sú napríklad kvety, ovocie, zeleninka či lienky. Zimné vystrihovačky z papiera zas u vás doma vykúzlia pravú zimnú atmosféru a naladia vás na Vianoce. Výsledok sa určite bude páčiť nielen rodičom, ale aj kamarátom, ktorí vás prídu navštíviť. Ktoré vystrihovačky z papiera ste už vyskúšali a ktoré vás najviac bavili? Dajte Rexíkovi vedieť, určite sa veľmi poteší.

Rámiky

Tip na pekný darček.

0 komentarov
Rámečky

Tip na hezký dárek.

0 komentarov
Srdiečko na hranie

Vyrobte si srdiečko, ktoré chodí. :-D

0 komentarov
Autíčko s fotkou - super!

Super tip na tvorenie pre chlapcov a výroba autíčka s fotografiou.

0 komentarov
Prasiatko pre šťastie

Vystrihnite si z papiera milé prasiatka s lienkou a štvorlístkom pre šťastie.

0 komentarov
Žartovná fotografia

Žartovná fotografia spraví z kamaráta zvieratko. Tvorivé dielne pre deti!

0 komentarov
Valentíske srdiečka

Vyrobte si srdiečka, potešte nimi na Valentína. :-D

0 komentarov
Krokodíl krabičkový

Zabavte sa tvorením, dnes to bude krokodíl. Je pekný a praktický, slúži na…

0 komentarov