aktivity-pre-deti

zoradiť podľa:

Rexíkovi nechýbajú pekné nápady na tvorenie s deťmi ani v zime. Pripravil si pre vás, deti, množstvo zábavy na voľný čas. Je potrebné si len vybrať, ktoré zimné vystrihovačky z papiera by ste si chceli...

Rexíkovi nechýbajú pekné nápady na tvorenie s deťmi ani v zime. Pripravil si pre vás, deti, množstvo zábavy na voľný čas. Je potrebné si len vybrať, ktoré zimné vystrihovačky z papiera by ste si chceli vytvoriť. Zapojte svoju fantáziu a šikovnosť a urobte si krásne zimné dekorácie. Použiť stačí často iba to, čo nájdete doma – farebné papiere, kartón, výkresy, alobal. Preto sú zimné vystrihovačky také jednoduché. Razom sa z vašich izbičiek stanú tvorivé dielne a inšpiráciou vám bude práve zima za oknom.

K zime neodmysliteľne patria aj Vianoce a vianočné vystrihovačky pre deti. Tieto a množstvo ďalších kreatívnych aktivít nájdete v osobitnej kategórii vianočné ozdoby. Zimné vystrihovačky ale navodia príjemnú atmosféru už o pár dní skôr. Vystrihnite a vyrobte si z papiera pekné zimné dekorácie ako vločky, zvončeky, reťaze a girlandy, ale aj papierové zvieratká, ktoré sa so zimným obdobím spájajú – sobíky, jelenčeky, tučniaky, ľadové medvede. Zapojte do tvorenia aj rodičov a uvidíte, že zimné vystrihovačky sú skvelé voľnočasové aktivity pre všetky vekové kategórie.

Vyrobte pokladničku PRASIATKO

Vlastnoručne si vyrobte PRASA pokladničku. Budete potrebovať polystyrénovú guľu a…

0 komentarov
Mozaikový tučniak

Tučniak z malých kúskov papiera.

0 komentarov
Zasnežený strom

Kreatívne zimné vystrihovačky pre váš voľný čas.

0 komentarov
Vtáčiky v búdke

Vyrobte si ozdobný obrázok s vtáčou búdkou a vtáčikmi, ktoré zobú zrno. Sneh je…

0 komentarov
Vianočné prianička

Predvianočné tvorenie výroba priania z farebného papiera. Potešte svojich blízkych…

1 komentár
Zasnežený strom

Kreatívne zimné vystrihovačky pre váš voľný čas!

2 komentáre
Zimná čiapka

Pekná zimná čiapočka poslúži ako zimná dekorácia. Tvoríme s deťmi!

3 komentáre
Snehuliak s podpisom

Kreatívne zimné tvorenie pre deti a stavanie snehuliaka na papieri.

9 komentárov